Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakivel történt már hasonló?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

A rövid történet két ember véletlenszerű találkozása, akik külsőre álmai nőjét/férfiját látják egymásban, mondhatni szerelem első látásra, csak kölcsönösen.

(Itt most nem feltétlenül kell figyelembe venni a belső tulajdonságokat, illetve, hogy kialakult-e köztük komolyabb kapcsolat.)



2022. júl. 21. 20:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Mire gondolsz pontosan?
2022. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt, de megismertem a csajt és finoman szólva nem illünk össze!
2022. júl. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem egy házaspárt, akik így jöttek össze. Most több mint 20 év után és több gyerekkel válnak.
2022. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez persze nem jelent semmit, hogy "annak a kapcsolatnak vége lett", nem azt akarom mondani azzal hogy biztosan minden ilyen gyorsan kialakuló kapcsolat így végződik.
2022. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hàáàt, nem egészen, de leírom a saját sztorim.

Első: 18 voltam, már akkor létezett Tinder meg pár ilyen szar. Milyen egy 18 éves? Unatkozik minden órán, és a hülyeségen jár az esze. /Kivéve az érettebb részének/. Nos, én érettlenebb voltam. Letöltöttem amint betöltöttem a 18-at, és elkezdtem lapozgatni a padtàrsammal. Némelyik beszélgetésen jót röhögtünk, elszórakoztunk. Majd egyszer úgy döntöttem, hogy otthon is megnyitom az appot, és akkor velem szembe jött egy igen jó pasinak a képe, jobbra húztam, és párba álltunk, amit egyből le is srcreeneltem. 😂 Rá nem sokra ez a pasi rám írt, elkezdtünk beszélgetni, és úgy vettem észre, hogy egy hullámhosszon vagyunk, átmentünk fb-re, majd nem sokkal később találkoztunk személyesen is. Volt közöttünk 140 km. Egész jó volt a randi is, szóval nem húztuk az időt, összejöttünk nem sokra rá. Majd teltek a hetek, és eljutottam oda, hogy lementem hozzá, és nagyot csalódtam. Szép lassan kiderült minden. Egy olyan pasiról beszélek, aki 100%-ban az esetem volt, és elvileg én is neki. Izmos volt, magas, helyes, butácska, nem tűnt nagyképűnek, stb. Majd kiderültek a háttér dolgok: koszos, mint egy hajléktalan, a lakás amiben anyucival élt bűzlött, sajnálták mindenre a pénzt, még ennivalóra, és tisztítószerre is, nem mostak, nem takarítottak SOHA. Úgy mostak ruhát, hogy ruhástól álltak be a kádba, és tusfürdővel "mostàk" magukon, ami semmit nem ért. A kocsit SOHA nem vitték szervizbe, többször lerobbant, stb. És volt, hogy inkább áttoltàk a városon, meg ilyenek. Az anyja prosti volt/nekem büszkélkedett vele/ és a fia erre szintén büszke volt! Pedig az anyja VÁLLALKOZÓ volt!!?Anyuci szoknyája mellett élt, az volt amit anyu mondott 24-ben, részletesen be kellett anyucinak számolnia MINDENRŐL/még a nemi életünkről is/.

Megzsarolt, hogy muszáj vagyok vele összeköltözni, összeköltünk, és pokoli volt. Nem sokáig bírtam. 1,5 év kapcsolat után dobtam végleg ezt az undorító embert. De állítólag én akkora szerelme voltam, hogy hónapokig zaklatott engem, majd letiltott. Wtf?

Zártosztályra való a csávó, az anyjával együtt... Még a családomat is ellenem fordította egy időre. Nem tudom, hogy csinálta.


Második: Volt egy netes barátom, több év után találkoztunk, és rá nem sokra össze is jöttünk. Mikor találkoztunk akkor jöttem rá, hogy nekem ő az igazi, és olyat senki mellett nem éreztem, mint mellette. Szuper volt vele minden perc, de sajna vége lett. Mai napig bánom, és nem tudok rajta túllépni, pedig több, mint egy év eltelt. Azóta nem is voltam senkivel egyáltalán.

2022. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez mint a kettesnél, csak mikor megismertem a srácot, mi sem illettünk össze. Szét is mentünk.
2022. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!


#1, nagyjából olyasmi, hogy az ideálodnak te is az ideálja vagy és esetleg még egész közel is kerültök egymáshoz 😃

2022. júl. 21. 21:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem voltam még olyan helyzetben, ahol egyértelművé vált számomra, hogy én is az ideálja vagyok. Nekem most van egy srác, aki teljesen az (colos, tehát magas és inkább sovány, mint átlag testalkatú, emellé barna szemű, hajú), szimpatikusak vagyunk egymásnak, de nem tudom, hogy szimplán bejövök neki, vagy ugyanúgy az ideált képviselem a számára.
2022. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy plusz kommentben, csak utólag jutott eszembe: olyan kapcsolatban már voltam, ahol én ideál voltam a másik számára (viszonylag magas vagyok, szőke, kék szemű), én viszont habár nagyon vonzódtam, ideálnak nem mondtam volna.
2022. júl. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát az ideálja nem voltam, sőt, tök más csajok a zsánere, nekem meg nincs kimondott ideálom ami a külsőt illeti. (De ha lenne, nekem sem ő lenne) :)


Én csak a magam nevében tudok nyilatkozni: nekem a legelső pillanattól belezúgós volt a dolog, nála is voltak arra utaló dolgok, hogy tetszhettem neki. de ahogy írták, én ha osszejonnenk rövid időn belül kiphasznám az ablakon, olyan szinten nem tudnánk együtt működni, ezer dolog idegesít benne és valószínűleg egy idő után ki is ábrándítsna magából.. :) a lényeg hogy tudom, hogy nem működne. Max ha sokat változik, de az pár év legalább, ha lenne ilyen egyáltalán. :D

2022. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!