Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tinderezik és randizgat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tinderezik és randizgat és miért mondja nekem ezt el?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy kedves aranyos nővel, nagyon sokat beszélünk, naponta többször is sokszor találkozunk, szerintem ez több mint barátság, igaz jelezte hogy ő még nem érez többet irántam, nincs meg igazán a kémia, de ennek ellenére mindig keres figyel, rám kedves velem és társai...

Csak azt nem tudom hova tenni hogy miért ismerkedik interneten tovább minap randizott egy aranyos helyes vicces férfival és hogy milyen jó volt a randi. Miért kellett mondania ezt? Nem gondolja hogy ez nekem fáj és ha majd összejön egy pasival akkor én majd mehetek kukába?


2023. aug. 9. 20:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
A nők ilyenek. Simán elmondják, hogy kivel ismerkednek és mi hogy alakul, akkor is, ha tudják, hogy többet érzel irántuk.
2023. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Nem mindegyik nő olyan és az nem a nő hibája, hogy te társalogsz vele annak ellenére, hogy mondta, hogy barátnak tart! Te miért hallgatod, hogy másról omleng? Miért "barátkozol" vele? Azért mert azt hiszed, hogy majd egyszer lefekszik veled! Undorító vagy. Nem ő az. Korrekt v hozzád, te vársz a lehetőségre fölöslegesen!
2023. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"mindig keres figyel, rám kedves velem"

Igen, mert megkapja tőled a figyelmet, de ennyi, ő nem akar többet.

2023. aug. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt már olyan nőm, aki ezekről mindig beszámolt, de lefeküdni, csak velem feküdt le. Ez több évig így ment. Aztán talált szerencsére magának egy komoly kapcsolatot. Szerintem nem gondol rád komolyan valami miatt:) Nincs véletlen nőd?
2023. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A nők már csak ilyenek...:D Van választék, akkor miért ne? :DDDD
2023. aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Abba a pillanatba amikor megmondja egy no hogy nincs meg a kemia ott kell hagyni. Mi vagy te lelki szemeteslada? Addig tart mig jol elszorakozik veled buli hogy meghallgatod elbeszelgetsz vele de ennyi. Majd mikor te bele szeretsz o meg kozli veled hogy megtalalta elete parjat es milyen boldog te meg ott fogsz ulni mint valami szerencsetlen. Zard le es ird le neki hogy keress mas bohocot. Ennyi
2023. aug. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy ő semmiféle ilyen jellegű érzelmet nem táplál irányodba, mert akkor tisztába lenne vele (jó esetben), hogy ezzel megbánt. Keresgél, te is tedd azt! Max. egy vigasz szexen kívül itt nem terem más, de még az se nagyon.
2023. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!