Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderezik a pasim?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm elküldte a képeket hogy tinderezik a pasim. Összetörtem lelkileg.

Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jún. 27. 21:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Kötél és sámli.
2023. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%

Beszelgetesekrol mutatott kepet az ismerosod vagy csak fent maradt a profilja?


Sokkal egyszerubb torlni az alkalmazast, mint leforgetni a profil beallitasok aljara es az eldugott 2 lepcsos profil torles gombbal torolni a profilunkat.

2023. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

legorgetni*


Hianyoztam altalanosbol, amikor irni kellett tanulni

2023. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%
Kérdezz rá. Lehet, hogy valaki csak visszaél a képeivel. Vagy megcsal. Sose fog kiderülni, ha nem lépsz valamerre.
2023. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Régóta együtt vagyunk de nem lakunk együtt. Barátnőm eddig nem látta fent, biztos hogy mostanában regisztrált.

Nagyon csalódott vagyok és haragszom. Miért nem szólt hogy vége?

Nekem továbbra is írogat, de nincs kedvem írni neki vissza.

2023. jún. 27. 21:50
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj egy kamuprofilt és próbálkozz be nála akkor kiderül az igazság, vagy barátnőd kérd meg ha esetleg nwm ismerik egymást.

Ha szembesíted úgyis tagadni fog.

2023. jún. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#6

Ha bepróbálkozik, abból még szerintem nem derül ki automatikusan, hogy tényleg ő van-e a profil mögött, vagy sem. Max személyes talinál, aminek a lebonyolítása elhúzódhat azért. Én nem feccölnék ebbe ennyi időt, úgy ráadásul, hogy közben végig meg kéne játszania magát, mintha mit se tudna az egészről.

2023. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Biztos hogy ő az több fotó van fent.
2023. jún. 27. 22:24
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én azonnal szakítanék

Számomra szörnyen megalázó lenne ha ismerőseim látnák egy társkereső alkalmazáson

Jártam én is így korábban

Ha szeretnél írj privátot

2023. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
35%
Manapság már megszokott hogy kapcsolat mellett tindereznek. Sőt családosok is. Attól még undorító.
2023. jún. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!