Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mellettem tinderezik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellettem tinderezik. Hogyan kellene erre reagálnom?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátnőm tinderezik. Ez engem már önmagában zavar, de az, hogy amikor vele vagyok akkor is húzogatja jobbra, balra az végképp összetör. Főleg amikor filmnézéskor össze vagyunk bújva, én simogatom és egyszercsak nekikezd 1-2 percig tinderezni.

Nem tudom hogyan kellene kezelnem ezt. Engem nagyon bánt, amit már mondtam is neki, de nem nagyon érdekelte. Ennél többet sajnos nem tudok tenni. Én nagyon szeretem őt és azt mondja ő is engem.


2020. dec. 29. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

Mondjuk kibaszni mint macskát szarni?

Mi ez a sok nyomorult kérdés?!

2020. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Hát kérlek én összepakoltam a kis bőröndömet és elköltöztem. Lehet húzgálni
2020. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Valószínűleg egy berögződött szokás ez nála, de iszonyatosan gáz, egyáltalán nem szeret és nem tisztel téged.
2020. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Nyilvánvalóan kidobni. Vagy erre milyen más megoldást vársz?
2020. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De én nagyon szeretem őt és nem lenne lelki erőm a szakításhoz.
2020. dec. 29. 17:19
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
De ahoz van lelki erőd hogy melletted ismerkedjen .:D
2020. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg nézd el neki, hogy néha más is lekezeli. Ez van.
2020. dec. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
neked hogy lett csajod? :D
2020. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
93%
Az is belefer h ezutan majd mas is huzigalja?
2020. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
tudod azért csinálja ezt, mert nem tisztel. nincs is mit, egy megalázkodó, görcsösen kapaszkodó pasira nem is lehet felnézni...csak idő kérdése és így is megy majd magától. ha most legalább a sarkadra állnál, lehet egy hónap múlva visszakönyörögné magát, de így semmi esélyed. Esetleg csináld te is ugyanezt és chatelgess is a csajokkal, mikor tvztek. ennyi.
2020. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!