Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm mellettem tinderezik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm mellettem tinderezik. Hogyan kellene erre reagálnom?

Figyelt kérdés

Sajnos a barátnőm tinderezik. Ez engem már önmagában zavar, de az, hogy amikor vele vagyok akkor is húzogatja jobbra, balra az végképp összetör. Főleg amikor filmnézéskor össze vagyunk bújva, én simogatom és egyszercsak nekikezd 1-2 percig tinderezni.

Nem tudom hogyan kellene kezelnem ezt. Engem nagyon bánt, amit már mondtam is neki, de nem nagyon érdekelte. Ennél többet sajnos nem tudok tenni. Én nagyon szeretem őt és azt mondja ő is engem.


2020. dec. 29. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

baratnod??!! biztos vagy te ebben? szerintem o rad max dugopajtikent tekint vagy egy csicskakent, aki legyezgeti a hiusagat.

eleve mikor elso alkalommal ilyet tett, ki kellett volna ba szni, te meg ilyen papucs vagy, hogy szo nelkul turod es itt hisztizel, mint egy 10 eves? tudod mit, akkor meg is erdemled.

2020. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
36%
Mi is huzogatjuk de célszerűen harmadikat keresünk :D
2020. dec. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Én kiraknám úgy, hogy a lába nem érné a földet. Lenne 48 órája a lakásból kicuccolni, ha az enyém a lakás. 48 óra után kukazsák, konténer, szevasz. Ha az övé, ÉN tűnnék el az életéből 48 órán belül. Nincs pardon, nincs bocsánat, nincs "jajjtévedtem". Felnőtt ember nem tesz ilyet. Valahol (remélhetőleg lassan) exed megmaradt egy rosszabbfajta tini szintjén. Neked nincs szükséged egy kölyökre. Menjen, aztán Barbie-zzon. Meg lovagoljon csillámpónin.
2020. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mióta is vagytok együtt?
2020. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Telózásfüggő, semmi öniameret, tisztelet, és alig szeret. Inkább felszínes mint szeret, de szeret valamennyire, de az semmi.

Lépj tovább.

2020. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Lépj tovább."

Nem tud. Végig kell szenvednie szerintem, hogy tudatosuljon benne hogy a kapcsolata nem valódi.

2020. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

14-es:

Kicsit több mint 2 éve

2020. dec. 30. 12:17
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez mind igaz amit írtál, a saját érdekedben lépj ez ronda lesz :(

ez egy kva és nyiltan palira vesz. ne hagyd magad!!

2020. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kihajítanám és sajnálnám azt, akivel Tinderen összegabalyodik, mert fogalma sem lesz arról, hogy mibe keveredett bele.....
2020. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!