Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit lépnel arra ha kiderül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépnel arra ha kiderül, hogy a párod tinderezik?

Figyelt kérdés
Beszélget, matchel másokkal. Megcsalas vagy sem? Szakitanal vele?
2018. nov. 19. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

persze, hogy megcsalás, hol élsz te???


szerinted, ha valaki szereti és becsüli a párját, akkor társkereső applikáción lóg, potenciális randipartnerekkel ismerkedve??


a megcsalás nem csak a szex, hanem ez is, itt kezdődik az árulás...


de ha ez neked nem egyértelmű, akkor nem is csodálkozom azon, hogy ennyire tisztel csak a párod, amennyire te magadat.


és igen, normális ember kidobná, mint macskát szokás.

2018. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Kérdezd meg a párod miért teszi, mit vár a tinderezésetektől, mi hiányzik neki a kapcsolatotokból?


Fontos lenne leülnötök, hoyg beszéljetek a párkapcsolatotok nehézségeiről, mi adna több örömet, hogy képzelitek a közös jövőtöket...

2018. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es, ne máár!


a csávó éppen más csajokat fűz, aligha hiszem, hogy itt racionálisan beszélhetünk közös jövőről.

2018. nov. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Dobnám gondolkodás nélkül, mivel igen, megcsalás.
2018. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Ez nem úgy megy, hogy neki nem kell kommunikálnia, csak félremenni, én meg még üljek le vele társalogni.
2018. nov. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
Én is tindereztem már, párom is. Tudtunk róla, hogy tinderezik a másik. Szimplán unaloműzés volt, kipróbáltuk milyen ez az applikáció. Engem nem fogott meg, ha nem lenne párom sem használnám.
2018. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Kapcsolatban olyannal vagyok, akinél ilyen nem fér bele, így nem férne bele.

32/f

2018. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
Mit lépnék??? Exem badoozott. Kamu profilról ráírtam,randira hívtam és elmentem.....:)
2018. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
😂😂😂 és mi volt a reakciója?
2018. nov. 19. 15:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Megismerném őt Tinderen. Nem tudtam, hogy van partnerem. 😃
2018. nov. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!