Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tinderezik a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tinderezik a barátnőm?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és tegnap és két hete is elküldte nekem 2 haverom, hogy feldobta nekik a tinder őt. Ráadásul úgy, hogy a profilja nemrég aktívként volt megjelölve, tehát 1 napon belül használta mindkét esetben a profilját, meg gondolom a két időszak között is. Próbálok nem egyből rosszra gondolni, de vajon miért használhatja az alkalmazást, ha elvileg szerelmes belém? Minden nap hangoztatja, hogy a tiszta szívéből szeret, sose tudna elengedni, és igazából panaszom se lehet rá semmiben. Csak nem tudom ezt így hova tenni.


Az elmúlt hetekben kicsit többet vitatkoztunk, de nem súlyos viták, és mindenhol vannak nehéz pillanatok.



2022. ápr. 17. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hát sajnalom haver. Csal a nőd.
2022. ápr. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Lehet valamit tettél ami neked fel se tűnik és kiábrándult belőled!
2022. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele. Mondd el, hogy barátaid jelezték, hogy látták Tinderen. Kérdezd meg, hogy miért van fent. A reakciójából már sok minden ki fog derülni.


Nekem is első párom Tinderezett már a kapcsolat vége felé, de addigra mi már kezdtünk rendesen eltávolodni.

2022. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Először azt kéne megtudni, hogy valóban ő az. Sokan lopnak képeket, vagy le is akarhatják járatni. Sajnos az én környezetemben is volt erre példa, szóval beszélgetni kéne vele róla.


Viszont, ha valóban ő az, akkor tuti nem haverkodni van fönn...

2022. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
a nők mindig keresik a jobb lehetőséget, ebben semmi különös nincs. az a lényeg, hogy te maradj a legjobb lehetősége. én mindig azt mondom, hogy nőt felszedni könnyű, megtartani nehéz.
2022. ápr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szavak, hanem a tettek számítanak.

Bárkinek lehet mondani, hogy szeretlek.

De ha tényleg ő tinderezik, az elég nagy gond. Pláne ha folyamatosan fent van. Vagy beszélget már ott valakivel, vagy randizgat is.

2022. ápr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
6: miért lenne nagy gond?
2022. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
0%
Elképzelhető, hogy hátad mögött lehet ismerkedik más pasikkal a neten, de az is lehet hogy csak nőkkel. Azért sok nő is akad, aki nőkkel ismerkedik társkeresőkön. Mai világban nem újdonság az sem. De azért, ha igaz ez a sztori, akkor kicsit bután csinálja a barátnőd, hogy haverjaid simán látják tinderen őt. Azért inkább beszéljétek ezt meg higgadtan, lehet nincs nagy baj.
2022. ápr. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!