Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Állandóan más nőket lájkol +...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan más nőket lájkol + Tinderezik!?

Figyelt kérdés

Most kezdtünk még csak randizni, kb. 1 hónapja ismerjük csak egymást, de a legelső perctől kezdve zavart egy-két dolog.

Legelső nap, mikor először taliztunk, bekövettük egymást Instán és mikor hazaértem, rápillantottam az Instájára. Kb 700 embert követ, nyilván nem néztem végig teljesen, de 1 percig tekertem le és néhány kivételt leszámítva kizárólag nők voltak az, ezen belül is a legtöbbnek bikinis, tangás profilképe volt. Kicsit szarul esett elsőre is, de mondom nem vagyunk együtt, most még azt lájkol, akit akar. Hozzá kell tenni, neki csak 200 követője van, tehát ezeknek a lányoknak a hatalmas része vissza se követte. 💀

Telt-múlt az idő, folyton láttam, hogy vicc nélkül bármelyik lány képére ránéztem, ennek a srácnak a neve az ÖSSZES alatt ott volt, hogy lájkolta. Kezdett egyre jobban zavarni, mert ekkor már 2 hete randizgattunk és pedzegette, hogy ő komoly kapcsolatot szeretne velem. Nem hoztam ekkor még szóba, mondom most már biztos abbahagyja a kúrólájkolását ennek a sok nőnek.

Ekkor volt egy nagy veszekedésünk, mert én elmentem bulizni egyik este a barátnőimmel, elküldtem neki, hogy milyen ruhába mentem, azt hittem, majd ír valami kedveset, erre konkrétan mindennek elhordott, hogy hogy lehetek ennyire közönséges, egy utolsó útszéli vagyok, tudja, hogy ma este én 5 csávóval meg fogom csalni és neki nem kell ilyen nő.

Másnap volt egy komoly beszélgetésünk, elmondtam neki, hogy nagyon haragszok rá, undorítóan beszélt velem. Ekkor már nem tudtam nem szóbahozni, megemlítettem neki, hogy állandóan láttam, hogy milyen nőket lájkol Instán, engem meg elátkoz egy egyszerű miniruháért, hogy is van ez? És nem viccelek, azt mondta, hogy az más. Azokkal nem randizik, csak nézegeti, nem érdekli azok miben mennek bulizni, de én ne menjek így. Hosszas veszekedés után megígérte, hogy nem fog bikinis csajokat lájkolni ezentúl.

Hab a tortán, hogy ezután a veszekedés után elvitt az állatkertbe és megállás nélkül jöttek az értesítések a telójára, hogy új matche van. Kérdezem tőle, hogy ő most tényleg tinderezik, azt hittem le fogja tagadni, erre csak annyit mond, hogy igen, amíg nem vagyunk együtt, addig nem bűn.


Elmeséltem mindent több barátnőmnek is, többen nekem adtak igazat, hogy patkány módon viselkedik, de volt olyan, aki szerint az ismerkedési fázisban ezek nem olyan nagy problémák, hiszen még tényleg nem jöttünk össze. Nyilván attól függetlenül még zavar a dolog, de elgondolkodtam, hogy lehet csak tényleg túlreagálom. Szerintetek?



2023. máj. 30. 14:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Jóképű lehet a f*@szi, ha még most is itt panaszkodsz róla nekünk és ezeken agyalsz, ahelyett hogy már régen tiltottad és elfelejtetted volna őt...
2023. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és mióta megígérte, hogy nem fog másokat lájkolni, már nem minden egyes nőt lájkol, csak minden másodikat.
2023. máj. 30. 14:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Na várj, itt még van bármi kérdés?

Együtt sem vagytok, de már kontrollálni akar és balhézik, de amúgy tök oké, hogy mellette továbbra is társkeresőzik...?

Ugye csak valami hosszúra nyújtott trollkérdés? 😃 Ha nem, akkor koptatsd le, de hamar 🤦‍♀️

2023. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
:DDDD
2023. máj. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"elküldtem neki, hogy milyen ruhába mentem, azt hittem, majd ír valami kedveset, erre konkrétan mindennek elhordott, hogy hogy lehetek ennyire közönséges, egy utolsó útszéli vagyok, tudja, hogy ma este én 5 csávóval meg fogom csalni és neki nem kell ilyen nő."

Ez így azonnali kuka, de kérdés nélkül. Ne szórakozzunk már.

2023. máj. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, ez az egyik legszarabb embertipus, akire rabuktal. El tudod arulni, hogy miert nem dobod egybol, amikor a voros teren nincs annyi zaszlo, mint amennyi itt lengedez? Mi a pozitivum benne? A kinezetenel jobban nem nagyon ismerheted par randi utan. Te egy nem jo pasival kezdesz, szerintem a tobbseg igy fogja gondolni. Te miert gondolod, hogy o jo?
2023. máj. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja exem is kúrólájkolt meg Tinderezett, meg az exével beszélt egész nap, később kiderült, hogy dugta is, én szóbahozni alig mertem ezeket, mert jaj még csak pár hete vagyunk együtt, azt mondta komolyat akar de bekorlátozni nem kéne... aha :) azóta többre becsülöm magam és olyan párom van akinek ilyen eszébe se jutna. Mondjuk legalább az én exem nem szólt be a ruhámra :D


Ba.szd ki a pi.csába, ennél csak jobb van.

2023. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

De hát a nőknek jó a személyiség detektora XD


Vagy csak addig, amíg a csávó nem néz ki jól?

2023. máj. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

MEgérdemled, TE választottad! Edd meg, amit főztél.


Mellesleg az is érdekes, hogy a jó pasi mindenkinek kell, hiába egy bunkó, megcsaló köcsög... a normális pasikra meg rá se néztek.


Mindent megérdemeltek, amit kaptok! Minden sírást, csalódást.

Mondanám, hogy egyszer majd megtanultok jól dönteni, de ettől nem kell félni, sosem fogtok jó döntést hozni, normális pasi mellett lehorgonyozni.

2023. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
Érzetem én hogy nem vagyok elég paraszt, hogy nőm legyen..
2023. máj. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!