Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak nálam nagy minusz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam nagy minusz, ha valaki Tinderezik?

Figyelt kérdés
El tudja venni a kedvem, ha valakiről tudom, hogy ezt az instant ismerkedést tolja, gyors szexszel.
2021. nov. 4. 23:06
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
93%
Csak nàlad. De nàlam meg az előítéletesek indulnak minusz 10ponttal 🤔🤔🤔
2021. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De kiről tudod, ha te nem vagy fent? Én férfi vagyok és soha egy idegen nőnek sem mondtam el ismerkedéskor, hogy Tinderez(t)em. De külön erre sem kaptam kérdést ismerkedéskor valakitől, akit nem a Tinderről ismertem meg, hogy Tinderezem-e.
2021. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig használtam a Tindert, de soha nem volt részem gyors szexben. Lassúban sem.
2021. nov. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

csak nalad. a tinder nem csak a gyors szexrol szolhat, sokan komolyat keresnek.

amugy honnan tudod, h tinderezik az illeto?

a) vagy ott ismerted meg: ezesetben te is tinderezel, te sem vagy jobb

b) elmondja: aki az orrodra koti ezt, az ugysem akar toled semmit, tehat tok mindegy neki, nalad ez hany minuszpont

vagy mi a szituacio?

2021. nov. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Öhm, én évek óta Tinderezem, de még egy érdemi randiban sem volt részem, nemhogy bármilyen szexben.


A napi sztereotip kérdést olvashattuk...

2021. nov. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért mit kellene csinálnia? Toronyban ülnie és onnan repülnie feléd, hogy áááá rá se néztem egész életemben más nőre/pasira csakis téged vártalak?

Nem az számít, hogy valaki tinderezik, vagy bulizik-e, hanem hogy ténylegesen mit csinál. Amúgy megjegyzem, van aki fűvel-fával dug a tinderről IS meg máshonnan is, megint más meg ott van de mégis alig randizik valakivel. Az ember számít, nem egy számítógépes program.

2021. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen az első lány akivel randiztam azóta is a párom, szóval nem mindenki könnyű szexre használja.
2021. nov. 5. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem az összes páromra. Egyből lett ismerkedés, randizás hosszú időn keresztül majd szex. Én kis naív azt hittem, hogy többet szeretne és kapcsolat alakul. Egy nagy büdös francokat :D (én voltam a férfi)
2021. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ott talalálkoztam a férjemmel😊
2021. nov. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Én speciel szégyellem is kicsit, nem várok tőle sokat. Nem a gyors szex miatt vagyok ott, inkább csak tapasztalatgyűjtésnek használom. Meg olyan meglátjuk alapon. De ennyi.
2021. nov. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!