Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melós lecsapdoshat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melós lecsapdoshat egy soron dolgozó lányt egy anyagilag dúsabb mérnök pasi kezéről?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerű melósként végig kell néznie, ahogy a mérnökségi hatás miatt úgyis a riviálisánál köt ki a lány?

2023. aug. 9. 14:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%

20

"Gusztustalanok a nok"

- Miért? Te mennyivel vagy jobb? Nekem nem vonzó, egy semmit el nem ert pasi, sokkal jobban "nedvesedek" egy sikeres pasira! Te miert nem allsz le ronda nővel? A 80kg os, dohánybolti elado Marinak, biztos jo lennél! De neked az nem.jó! Akkor mit sírsz? Kereslet kínálat! Szabad akarat van!

2023. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
18%

21. Azert vagytok gusztustalanok mert inkabb valasztjatok a ronda kistoku gyari felsovezetot csak azer hogy helyezkedni birjatok. Hagyjuk mar a vonzalmat itt nem vonzalomrol van szo hanem erdekrol:D. Holott ugyanugy akar egy soron dolgozo ferfi aki alberletbe lakik de tisztesseges jo ember azt meg lenezitek de meg ugyis hogy ti sem ertetek el tobbet. Itt a valasz.

Ui: felreertesek elkerulese erdekeben en nem albiban lakom, epitkezek es vannak komoly eletceljaim amiket meg is fogok valositani. De engem egy no se ez miatt szeressen.

2023. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Magabiztos, férfias fellépéssel, viselkedéssel igen.
2023. aug. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
94%

Ja értem, tehát azért gusztustalan mind a 4 milliárd nő, mert nem a hozzád hasonló nőgyűlölő fröcsögővel jönnek össze, tiszta sor. 🤦🏻‍♀️

Amúgy honnan a francból szeded, hogy inkább választjuk a ronda, kistökű (az a másik hogy honnan tudod a farok méretét...:D) gyárvezetőt?! Mert én aztán biztos nem, ahogy az a több millió másik nő sem, akik totál átlagos kinézetű, munkájú és keresetű férfiakkal vannak együtt. Az aranyásóknak lehet a pénz meg a státusz számít csak, de ők még mindig a többség.

Az meg tipikus, hogy megint megy a végletekben gondolkodás: vagy ronda pénzes pasi vagy egyszerű melós, aki természetesen csakis tisztességes jó ember lehet. Baromi unalmas már ez a szánalmas általánosítás meg fröcsögés, amit napi szinten itt nyomtok.

2023. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
7%
Nem azt irtam hogy minden no ilyen, nyilvan ez annak a retegnek szolt akik ilyenek. Ezeket meg tapasztalatbol irom le, dolgoztam nem egy ilyen helyen latom milyen szintu kurvulasok mennek mar csak az irodista nok reszerol is.
2023. aug. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
84%

Ja, csak végig "a nőkről" beszélsz, a nők gusztustalanok, a nők inkább ezt választják, a nők inkább azt választják.... Akkor miért nem az írod, hogy a nők egy bizonyos rétege, miért veszel egy kalap alá mindenkit??

Nekem is van bőven tapasztalatom a férfiak oldaláról (nem pozitív), mégsem állok neki "a férfiak"-ról beszélni, mert tudom h nem mindegyik ilyen!

2023. aug. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
89%

"irodista nők"


Ezt a kifejezést kivétel nélkül azok a tanulatlan lúzetek használják, akik a favágásnál és betonozásnál bonyolultabb munkákat már képtelenek lekövetni a három agysejtjükkel.

2023. aug. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

Komolyan ugy birom mikor egymast veditek. Nektek ez valami szuletett kepesseg? Ugy csinaltok mintha titeket nem lehetne kritizalni meg ti lennetek a valakik. :D 27 es szoval akkor aki fat fag vagy betonozik az mar mind hulye agyatlan alacsony kepessegu.

Mikor a nokrol megy a kritika minden no kivetel nelkul felhaborodik vajon miert?:D Enis sokaktol hallom hogy undoritoak a ferfiak es tusko az osszes max egyik fulemen be masikon ki. De ti kivetel nelkul felhaborodtok ilyenkor. Tudni kene a kritikakat kezelni

2023. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!