Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melós lecsapdoshat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melós lecsapdoshat egy soron dolgozó lányt egy anyagilag dúsabb mérnök pasi kezéről?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerű melósként végig kell néznie, ahogy a mérnökségi hatás miatt úgyis a riviálisánál köt ki a lány?

2023. aug. 9. 14:32
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Jaj de vicces..
2023. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%
Felejtsd már el azt a szerencsétlen lányt. :D
2023. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
"Mérnökségi hatás" --> 🤦‍♀️🤦‍♀️
2023. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
88%
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy inkább egy csinos, fiatal nővel vagy egy risnya dagadékkal jönne össze egy férfi?
2023. aug. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
50%
Ha jobb pajszerja van, vagy jobb külseje
2023. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
Az egyszeru melos onellatasra is keptelen.
2023. aug. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
78%
Hat, egy mernök nekem is szimoatikisabb, vonzóbb, mint egy gyarimelós! Gondolod neked sem a 80kg os boltielado tetszik meg, hanem a szép csinos, vekony nő
2023. aug. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
37%
Mindenkettő kuka a nő számára. Ő jactra vágyik..
2023. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
28%

Egy gyári melós nőnek csak ne legyen "szimpatikus" egy mérnök, legyen már ilyenkor is érvényes az a szájba tekert közhely, hogy mindenki a saját szintjén keressen, tehát a gyári melós nőhöz a gyári melós férfi való. Az, hogy szerencséje van egyes nőknek és jó külső adottságokkal születtek még nem jelenti azt, hogy egy szinten vannak egy mérnökkel, ha ész tekintetében ott tartanak, mint egy mérnök, akkor esetleg szimpatikus lehet nekik egy mérnök. F.sz ki van, hogy egy férfinak le kell adnia az igényeit, ha csak átlagos, vagy az alatti külsővel rendelkezik, vagy nem keres havi 800-1 millió nettót (minimum). Ezzel szemben a nők: "Bojler testű, vékonyszálú, ritkás hajú, serpenyő képű, vádlival egyben a boka Irénke vagyok, de nekem jár a kigyúrt, jóképű, gazdag férfi"

Én ezért hagytam abba a párkeresést, és milyen jól tettem!

2023. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%

9

Ha a mérnöknek nem számítanak a nő belső tulajdonságai, és neki egy sormunkás is megfelel, ha elég kerek a segge, akkor mi a baj?

Vagy tényleg létezik az a jelenség, hogy szerencsétlen kis mérnökök rákényszerülnek, hogy sormunkásokkal legyenek? Ki kötelezi őke?

2023. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!