Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerű melós lecsapdoshat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű melós lecsapdoshat egy soron dolgozó lányt egy anyagilag dúsabb mérnök pasi kezéről?

Figyelt kérdés
Vagy egyszerű melósként végig kell néznie, ahogy a mérnökségi hatás miatt úgyis a riviálisánál köt ki a lány?

2023. aug. 9. 14:32
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
9%
"Ha a mérnöknek nem számítanak a nő belső tulajdonságai, és neki egy sormunkás is megfelel, ha elég kerek a segge, akkor mi a baj?" Már leírtam, hogy mi a baj, gyári munkás nő, ami nem vitte többre, az csak ne álljon le mérnökkel, az hidegen hagy, hogy a mérnöknek mennyire jön be külsőre a soron dolgozó nő, a nő legyen tisztában a saját szintjével! Ilyenkor nincs a mindenki a saját szintjén szöveg, csak akkor ha egy kövérebb férfi akar csinos barátnőt? Hmm? Hogy van ez?
2023. aug. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
73%

11

Miért ne álljon le? Azt hiszed a dagadt, kopasz rondaságok nem állnának le egy csini csajjal? Dehogynem.


Ha a mérnök elég ostoba és igénytelen, akkor lelke rajta. Nehogymár az alacsonyabb státuszú fél problémája legyen, hogy a másik egy igénytelen hülye.

2023. aug. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%
Az alacsonyabb státuszú maradjon a szintjénél, utasítsa vissza a magasabb státuszút. "Nem vagyok méltó arra, hogy együtt legyünk, mert ész tekintetében nem vagyok veled egy szinten" Ennyit kell mondania. Ugye, hogy nem is annyira nehéz? Jöhet az újabb igazságtalan lepontozás! Nem hat meg.
2023. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
73%
Te teljesen agyatlan vagy. :D
2023. aug. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
52%

#9

😅Köszönöm, majd én eldöntöm, hogy ki tetszik, es ki nem! Senkinek nem jar semmi! Nekem sem! Vagy van ram kereslet egy mérnök reszéről, vagy nincs! Ha igy egyedül maradtam volna, rendben, az én döntésem. Inkább mint egy szar pasi!


Neked sem kell lejjebb adni az igényeidet! Ki irt ilyet, hol? Akkor kell lejjebb adni az igényeidet vekony instacicusrol, ha nőt akarsz, miközben szar vagy! 😁 Senki nem tart a fejedhez pisztolyt, hogy meg kell dugjal barkit, aki nem tetszik

2023. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
23%

"gyári munkás nő, ami nem vitte többre, az csak ne álljon le mérnökkel, az hidegen hagy, hogy a mérnöknek mennyire jön be külsőre a soron dolgozó nő, a nő legyen tisztában a saját szintjével"


Majd én eldöntöm, hogy kivel állok le! 😅Szintén!

Tisztaban vagyok vele, hogy hamrad annyit sem keresek, mint ő, de képzeld, nem kezel alsóbbrendüként! Mert tőlem nem az van elvárva, hogy hazahozzam a 7számjegyü fizetest, hanem, hogy rendben tartsam az otthonunkat, tisztán tartsam a háztartást, finomakat főzzek, ne hagyjam el magamat, és egészseges gyereket szüljek! Szerencsére nem te fogod eldöteni, hogy egy mérnök, kivel áll le. 🤣 Régen kuncogtam ennyit lúzer semmirevaló pasin!

2023. aug. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
35%
Mondjuk én "egyszerű melósként" sokszor néztem végig ahogy a "mérnökök lecsapdosnak a kezemről lányokat". Ez egy ilyen ország, ez egy ilyen világ. Valakinek sikerül, valakinek nem. Nem sokat lehet tenni ellene.
2023. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%

"Már leírtam, hogy mi a baj, gyári munkás nő, ami nem vitte többre, az csak ne álljon le mérnökkel, az hidegen hagy, hogy a mérnöknek mennyire jön be külsőre a soron dolgozó nő, a nő legyen tisztában a saját szintjével!"

Te amúgy ki a tökömnek képzeled magad, hogy megmond ki-kivel álljon le vagy kivel ne?! A mérnököt (meg úgy kb mindenki mást) pedig az hagyja hidegen, hogy egy megkeseredett, rosszindulatú incel mit vekeng össze a gyk-n, ha neki tetszik az adott nő és nem zavarja, h gyári melós, akkor kezdeményezni fog nála, pont. Kutyát nem érdekli, hogy szerinted mit kéne és mit nem.

"lyenkor nincs a mindenki a saját szintjén szöveg, csak akkor ha egy kövérebb férfi akar csinos barátnőt? Hmm? Hogy van ez?"

Először is azoknak a csúnya és/vagy pasiknak szokták ezt javasolni, akik napi szinten itt rinyálnak, hogy nekik nem "jut" csinos nő! Ha nem jönne ide minden kva nap panaszkodni emiatt a franc se tanácsolná neki, h adja lejjebb, de ha egyszer az ilyen pasik érthető okokból nem kellenek a szép, csinos nőknek, akkor mi a búbánatot kellene tanácsolni, mint hogy adja lejjebb?? Másodszor a külsőt ne keverd már a belsővel. A mérnők és a gyári melós nő is nézhet ki jól és vonzódhatnak egymáshoz munkától és tanultságtól függetlenül, míg egy jól kinéző nő nem sűrűn fog egy dagadt, ronda pasihoz vonzódni. (ahogy a jóképű pasi se a dagadt ronda nőhöz, persze kivétel van)

Nem utolsó sorban pedig: kereslet-kínálat! Addig, amíg van "kereslet" a sima gyárimelós nőkre is, akár mérnökök által is, addig mégis minek kéne lejjebb adnia a nőnek? Mert a te rosszindulatú kis lelkedet ez nyugtatná? Rossz hírem van: senkit nem érdekel. Felőlem aztán ne adjátok lejjebb az igényeiteket, nyugodtan várjátok el a csinos nőt ronda és/vagy dagadt pasiként is, csak nem kell picsogni naphosszakat, ha messziről elkerülnek ezek a nők, ahogy amiatt sem, ha egy nő egy szerintetek "szintje feletti" pasival jön össze.

2023. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
2023. aug. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem nem csaphat le mert eleve komolyabb statuszban van, arra meg a nok jobban nedvesednek. Nyilvan elofordulhat kb 100 bol egy alkalommal, de az esetek 99% ban nem ez a jellemzo. Foleg egy munkahelyen ahol meg a nok a magas vezeto beosztasu ferfiak ala vekszenek mar csak a helyezkedesbol kifolyolag is.

Egyebkent igen a noknek ilyen szempontbol sokkal egyszerubb mert eleg csak jol kinezni, rbancosan oltozkodni, es egybol kuraljak a vezetok meg akkoris ha sori melos. A noknek ezzel szemben viszont rohadtul nem szamit a kinezet foleg egy multinal egy nagy gyarba. A 160 centi magas 9 centis fszu japan aki felso vezeto pozicioba van hamarabb megkural egy szep sori dolgozo not, mint egy magas sarmos takarito gyerek. Gusztustalanok a nok

2023. aug. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!