Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyárban dolgozó mérnök pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyárban dolgozó mérnök pasi és soron dolgozó lány hogyan kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki tetszik de ő a soron dolgozik és nem tudom hogyan menjek oda hozzá ismerkedni randira hívni stb...


Ti hogyan csinálnátok?



Ui: annyit még érdemes tudni a lányról h valószinűleg sorvezetőként van ott mert az ő köpenye zöld (nálunk az egyszerű operátor köpenye fehér a sorvezetőé meg általában zöld)


2023. aug. 9. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Ha sorvezető akkor neki már a igazgató vagy osztályvezető stb fog kelleni, nem egy tucat egyszerű mérnök.
2023. aug. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Mit számít, hogy milyen köpenye van, milyen beosztásban dolgozik? Nem a beosztást kell nézni, hanem hogy férfi és nő vagytok. Más helyzetben hogyan közelednél egy nőhöz? Tedd ugyanazt itt is. Attól, hogy soron dolgozik, érteni fogja a randi meghívást...
2023. aug. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

"Mit számít, hogy milyen köpenye van, milyen beosztásban dolgozik?"


2 Különböző társadalmi osztályról beszélünk...

2023. aug. 9. 12:08
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Ha ezt te így látod, és ez nálad fontos szempont, akkor már felejtsd is el azt a lányt.
2023. aug. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
4. Ezt nem feltétlenül rosszból írtam semmi problémám nincs azzal, hogy milyen pozicóban van. De valljuk vannak elég erős különbségek a 2 réteg között.
2023. aug. 9. 12:13
 6/21 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésből is kiderült, hogy 2 különböző táradalmi osztály, ezért írtam, hogy ez nem számít... ha számít, ott már gond van. De a kérdésre válaszolva, ahogy korábban is írtam, ugyanúgy szólítanám le, mint bármelyik másik lányt. Vagy más helyzetben is problémát okoz egy randira hívás?
2023. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
1%
Ő bőven válogathat a te főnökeid közül, kevés vagy hozzá
2023. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
31%

Úgy gondolod, különböző társadalmi osztály vagytok? A szimpla soron dolgozó lányokkal igen, a sorvezetővel nem? Aki szintén 8 általánossal van ott? Grat.

Szerintem sehogy ne kezdeményezz.

2023. aug. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
6. Nem lenne gond azzal, hogy más helyzetben is elhívjam a gond csak annyi, hogy ő munka után mindig megy haza egy másik városba céges busszal ezért csak a munkahelyen tudok probálkozni.
2023. aug. 9. 12:22
 10/21 A kérdező kommentje:

8. A sorvezetői állásokhoz se kell több egy érettséginál vagy technikumnál itt egy példa

[link]

2023. aug. 9. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!