Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyárban dolgozó mérnök pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyárban dolgozó mérnök pasi és soron dolgozó lány hogyan kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány aki tetszik de ő a soron dolgozik és nem tudom hogyan menjek oda hozzá ismerkedni randira hívni stb...


Ti hogyan csinálnátok?



Ui: annyit még érdemes tudni a lányról h valószinűleg sorvezetőként van ott mert az ő köpenye zöld (nálunk az egyszerű operátor köpenye fehér a sorvezetőé meg általában zöld)


2023. aug. 9. 11:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
Ezt írtam a 8-as hozzászólásban. Ismerek sorvezetőt 8 általánossal is.
2023. aug. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
83%
9: akkor a munkahelyen odamész, és megkérdezed, hogy "lenne-e kedved meginni egy kávét", ez tényleg olyan bonyolult?
2023. aug. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
15%
8. Ez igenis 2 külön kaszt mert míg a sima gyári munkás csak egyszerű 2 bites feladatokat csinál addig a sorvezető egy csapatnyi embert irányít...
2023. aug. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%
Bírom, hogy többnyire azok szarozzák az egyetemet, akiknek az érettségi is nehezen jött össze. :D
2023. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell tőrődni ezekkel az itteni nőknek a kedvenc hobbija a férfiak gyalázása.
2023. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
16%

21, nem az egyetemet szarozzuk, hanem - mint írta is itt valaki - azt, hogy elvégez 3 évet, és ő a naaagy egyetemet végzett.

Én közgazdász vagyok, közgáz egyetemet végeztem, 5 évet. De engem pl. irritál, hogy noname 3 éves főiskolákat is egyetemnek hívnak, és ott is közgazdász a végzettség (holott a kanyarban sincs).

(Amúgy persze egyértelmű, hogy BSC vagy MSC dönti el, de mégis.)

2023. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%

23

Bsc-vel is egész magasra lehet jutni, ha az ember elég értelmes, és nem valami büfészakot végzett... BME-s alapképzéssel a pasim és a barátai az évfolyamról 450-500 nettóval kezdtek. (Igaz, gyakornokoskodtak addig is.)


Amúgy meg honnan az istenből tudjátok, hogy a kérdező pontosan mit végzett, és az ennyire volt komoly? Csak nem a kristálygömbötökből olvastátok ki? :D

2023. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
67%

na jól van itt kb a mérnök isteníti magát és technikusként napi szinten együtt dolgozom mérnökökkel de egyik sem ilyen beképzelt.

Ha nő lennék nem kéne ilyen pasi.

2023. aug. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
42%

Mérnök vagyok xd de ha egy lány aranyos, tudok vele beszélgetni és én is be jövök neki akkor fogok próbálkozni.

Nem érdekel, hogy egy lánynak milyen iskolai végzettség van.

Nem minden mérnök paraszt ezzel csak ennyit akartam mondani béke 🙂.

2023. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#19

Én nem vagyok paraszt. Egyáltalán nem vàgtam fel.

2023. aug. 18. 06:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!