Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy túlsúlyos férfi hátrányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos férfi hátrányból indul ismerkedésnél?

Figyelt kérdés
Pl. ekkora túlsúllyal: [link]

2023. júl. 31. 13:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hátránnyal indul. Pláne akkor, ha olyan vastag a bőr a pofáján, hogy neki meg vékony nő kéne.
2023. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Annyiban indul hátrányként hogy nekem például.. jó alkatú vékony nőként nincs gusztusom túlsúlyossal lefeküdni…

És szerintem ezzel sokan vannak így.. az hogy mennyire hátrány attól függ a kiszemeltje hogyan viszonyul hozzá…

2023. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
74%
Hát ez elhízás határán van, így nézek ki kb bmi 30-al. Fogyozóm is és adom le szépen
2023. júl. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

"Azt kellene megérteni, hogy a tulsuly au.embernek magának hatrány"


🤣🤣🤣hát akkor nincs gond! Lehetsz.duci nővel. Hisz az neki hatrány sajat magának! Neked nem.az!

2023. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

"Hát ez elhízás határán van, így nézek ki kb bmi 30-al."


Nekem 23 a BMI-em, de még van mit leadnom.

2023. júl. 31. 15:16
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Innen látszik, hogy a BMI korlátozottan számít.

Nekem nőként 22, és ahogy te kinézel, az az én "kategóriámnak" a közelében sincs.

2023. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem a BMI számít, hanem az zsír-izom arányod. Ezen a képen a férfin látszik, hogy nagyon kevés rajta az izom, a zsír meg nagyon sok. Mellesleg annyira nem is idős, mi lesz vele később?

Nekem sportos alkatú nőként sosem kéne ilyen puhos testű férfi, de tény, hogy ez Magyarországon még csak nem is kirívó a sok elhízott ember között.

2023. júl. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Noren1989 ***** válasza:
39%

#1 nyilvàn éhező zsidókkal.


Kérdező, a humorod elég alja.

2023. júl. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván egy médiaideál testalkatú férfihoz képest kisebb a merítése. Az, hogy ő ezt hátránynak éli-e meg, az leginkább attól függ, hogy ő maga hogyan, hol és kikkel akarna ismerkedni. Nyilván akkor, ha neki csak a 20éves fitneszcica Insta Ica a jó, akkor baromi kis esélye van a sikernek (hacsak nem tudja ezt pénzzel vagy elképesztően jó dumával ellensúlyozni). Ha neki jó egy hasonló módon puhosabb nő, akkor azért messze nincs minden veszve.
2023. júl. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
25%

Mert a képen látható férfi szerintetek elhízott? Most komoly? A mgyar lakosság 90%-a örülne ha így nzéhetne ki, ne szopassatok már.

Igen, nem valami izmos, de abszolút nem elhízott.

Ráadásul olyan pózban van, hogy a gyomor környéki zsír "összegyűrődik". ha felegyenesedne semmi nem látszana rajta.

2023. aug. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!