Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet kezdeni a nagyin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni a nagyin kevés önbizalommal?

Figyelt kérdés

Igazából az a problémám, hogy kevés az önbizalmam eléggé. Most pl lemondtam egy randit (megbántam de ez van) , mert egyrészt akivel találkoztam volna, nem értem miért pont én tetszenék neki,nagyon jóképű férfi másrészt chaten keveset beszéltünk és úgy éreztem teljesen balf@sz lennék élőben (valamiért ha többet tudok a másikról mire a randira sor kerül, kevésbé vagyok zavarban vagy ideges előtte... Most itt nem arra gondolok, hogy egesz napokat írogatni kellene hetekig, ne értsétek félre.)

Nem tartom magam rondának, voltak is párkapcsolataim, mások szerint a humorom is jó de én mégis úgy érzem, hogy miért pont én lennék valakinek a nagy ő, van rajtam kívül rengeteg más nő is aki szebb, okosabb stb.

Hogy lehet ezt a hülye hozzáállást megváltoztatni?



2023. júl. 21. 18:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon*
2023. júl. 21. 19:05
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha így indulsz neki, akkor bukott dolog, szóval most jól tetted, hogy lemondtad.


Hidd el, ha rendben vagy magaddal, az sugárzik rólad.

Ha nem azon agyalsz, hogy miért kellenél neki pont te, hanem azon, hogy igenis, simán ugyanannyi eséllyel indulsz, mint bárki más, rossz nem sülhet ki belőle.

2023. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
55%

Azt kéne megérteni, hogy valaki hiába szebb, okosabb tőled, hogyha téged akar.

Mindenkitől van szebb, okosabb, mert mindenkinek más a szebb, más az okosabb.

2023. júl. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a fő kérdést, marha sok minden eszembe jutott, mit lehet csinálni a nagyin🤣
2023. júl. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!