Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy nagyon önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön nekem, jó vele beszélgetni, az első randi is egész jól sikerült, de az állandó kételkedésével nem nagyon mit tudok kezdeni. "Nem vagyok elég szép, okos, jó ember, nem is értem, mit akarsz tőlem stb."
2018. okt. 8. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem egyszerű, ugyanilyen lány tetszik nekem is, és én nagyon kedves vagyok vele és folyton biztatom, ő meg néha nem is mer rámnézni, máskor meg teljesen mélyen belenéz a szemembe, néha odajön hozzám beszélgetni,máskor meg elkerül.
2018. okt. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Dobni és keresni valami normálisabbat
2018. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Az önbizalomhiány betegség, de betegesebb, ha valaki ilyen emberekre mozdul rá. Mintha szellemi fogyatékossal akarnál párkapcsolatot.


Neked inkább szerény lányra van szükséged. Mert a szerénység előny.


De amikor valaki nem elégedett önmagával, az baromi ciki, ott fejben valami durva baj van. Két hónap múlva meg majd kést állít a hátadba, nehogy elhagyd egy értelmesebb nőért.

2018. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30%

"De amikor valaki nem elégedett önmagával, az baromi ciki, ott fejben valami durva baj van."


Mert? Nem lehet, hogy csak tényleg nem elég szép/okos/stb? Mindenkinél van jobb. Szerintem annál idegesítőbb nincs, mint amikor valaki el van szállva magától. Az egészséges önkritika nem jelent önbizalomhiányt.

2018. okt. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!