Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Jártatok már önbizalomhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jártatok már önbizalomhiányos lánnyal?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire látszott ez meg a viselkedésén? pl. csendes volt, keveset beszélt, vagy folyton panaszkodott...

Próbáltatok javítani rajta? Ha igen, hogy és sikerült?

Hosszú távon el lehet viselni egy ilyen lányt?

Illetve nem volt "idegesítő"?

Légyszíves a párotok és saját korotokat is írjátok, illetve, hogy meddig voltatok együtt!

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. márc. 13. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze. Hacsak nem egy bombázóról beszélünk, vagy világsztárról, akkor a többség kicsit önbizalom hiányos, és ez normális.
2013. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszédes volt, ha nem látta senki akit nem ismer. Panaszkodni nem panaszkodott. Nem próbáltam rajta javítani, viszont tudtom nélkül megtettem. Szűz volt, lefeküdtünk. Amióta szakítottunk, ő az egyik legnagyobb kurv* a városba. Nem tudom hogy amit én engedtem belé, abban volt önbizalom növelő, vagy csak rákapott a faszra. Én 18, ő is 18, és fél évig.
2013. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem panaszkodott, de felt az emberektol 1 baratnoje volt es senki massal nem tartotta a kapcsolatot.

mindig batoritottam meg segitettem amiben tudtam.

vegul a hatam mogott szeretot tartott ami nagyon megviselt mert szerettem. azota is sokszor eszembe jut

3 evig voltunk egyutt

2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jártam ilyen csajjal.

Hát fokozatosan egyre jobban normális lett.

Aztán amikor szakítottunk,lejjebb süljedt,mint ahol volt.

Igazából ha lehet választani,akkor egy nagyszájú,egészségesen önbizalmas csajjal járnék.

Aki tisztában van az értékeivel,és kiáll magáért.

Nem szeretnék megint egyben apuka,jóbarát,és szerelem lenni.

2013. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amikor szetmentunk en 22 o 19 volt
2013. márc. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!