Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet nehéz dolga az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet nehéz dolga az átlagos nőknek a társkereső oldalakon ha egy nap 100 levél érkezik?

Figyelt kérdés
Mennyire sablon levelek ezek ha több férfi is ír nekik aki bejön nekik akkor hogyan tudnak szelektálni? Nagyon sok férfi teljesen feleslegesen van fennt ilyen oldalakon?
2023. júl. 25. 09:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%
10 de miért ezzel töltöd az idődet? 600 embernek írni, egy örökkévalóság, a szemed is kiesik, ahelyett elmehetsz házibuliba vagy szervezhetsz valamit te ha nincsen olyan hely éppen.
2023. júl. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
20-as igaz, engem is már lekoptatott egy nő netes társkeresőn azzal hogy nem ismer (komoly). Előzőek akiket taszít hogy feltételezhetően több levelet is ír valaki egyszerre: pont úgy lenne ez kiküszöbölhető ha ésszerű időben jönne egy válasz akár "nem" formájában, nemám az hogy a nem válaszolás is válasz....
2023. júl. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
89%

22: Nem írok 600 embernek, se 100-nak, szimplán okfejtést vezettem le...

Nem megyek házibuliba, mert nem érdekel ilyesmi, nem az a típusú személy vagyok.

Én szívesebben olvasok inkább adatlapokat (legalábbis aki ad normális leírást magáról...), és akkor egyből látom hogy pl. passzolunk alap dolgokban, érdeklődésekben. Aki ez alapján szimpatikus elsőre, azoknak írok, és közben tisztában vagyok vele, hogy csak egy kis % fog válaszolni, mert egyszerűen így működik jelenleg.

Igen, lehet utcán is ismerkedni, sőt lehet bárhol ismerkedni, csak eléggé zsákbamacska, kivéve ha már van kontextus pl. hobbi kapcsán. De pl. nem mindenki jár feltétlenül olyan helyre hogy tele van szingli nőkkel. Mindenki úgy ismerkedik ahogy akar, engem ez nem zavar, vagy akár lehet online és offline is próbálkozni, a kettő nem zárja ki egymást. De ismétlem én szívesebben olvasok leírásokat, és akkor már tudom előre hogy akad sok közös.

2023. júl. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
21. Hát még jobban szomorú ha a férfi állatias tesztoszteronos ösztöneit akarja kiélni és azért írogat minden nőnek...
2023. júl. 25. 10:56
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
15 ok de akkor miért hangoztatják itt sokan hogy a nők körül milyen bámulatos lehetősége vannak? Nincsenek, csak a pasik szinte mindenkinek írnak, fél százalékra veszik hogy bejön nekik a nő és komolyan fogják venni, de akkor is írnak. Ez nem lehetőség, hanem inkább rizikó, élőben kevesebb a rizikó. És miért ne lehetne ezt az energiát értelmes hobbiba fektetni?
2023. júl. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

#19 „Ha egyáltalán nem ismered, akkor miért írsz rá? :D Mert tetszik a feje? Vagy a segge? És nekünk ezt kéne értékelni?”

Félreértesz. Az előző hozzászólásomat arra reflektálva írtam, hogy valaki fentebb nehezményezte a több nőhöz történő levélírást. Egy másik játékosnak meg azzal volt baja, hogy „ugyanazt” a levelet másik 300 nő is megkapja.

És valóban, ahogy ügyesen le is írtad, nektek nőknek nem kell értékelni, mivel elég csak várnotok a sültgalambot, mert pontosan tudjátok, hogy előbb vagy utóbb, de jönni fog egy balfácán. Képzeld, mi férfiak nem engedhetjük meg magunknak ezt a luxust, mert akkor garantáltan egyedülállók leszünk életünk végéig.

Remélem így már érthető az a több 100 „ugyanolyan” levél… :D

2023. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

25: Én egyetértek veled. Szerintem sokan félreértik az egészet. A nőknek ugyanúgy gondjaik vannak az online társkeresővel, mint a férfiaknak, csak teljesen más jellegű. Nekik nagyon erősen szűrni kell, turkálni a 'hulladék' között. Én sok nővel beszéltem erről, mivel érdekel a téma és kíváncsi vagyok, és megerősítették többször, milyen primitív megkereséseket kapnak, vagy akár szexuális ajánlatot, intim fotót.


Igen, lehet értelmes hobbiba fektetni, és kell is, jobb mint egy rakás időt pazarolni a társkeresőn vesződéssel. Ugyanakkor szerintem lehet egészségesen is használni, és igenis akadnak értékes emberek ott is. #23-ban írtam erről: én nem küldözgetek tonnaszámra levelet bárkinek csak mert nőnemű, de szívesen olvasok normális bemutatkozót, és ha úgy érzem lenne kapcsolódás, akkor miért ne, megér egy próbát.

2023. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, még hozzá akartam tenni annyit:

Szerintem a félreértés egyik oka még, hogy sokan nem különböztetik meg hogy milyen jellegű megkeresést kap a nő. Hogyha normális párkapcsolatot keres, akkor hiába a sok levél, ha túlnyomó része alkalmira hajt. Ez nem siker, ettől nem jut előbbre.

És persze mindig lesz olyan, aki hajlandó bekamuzni az elköteleződést, hogy többet is akar, mint... aztán ha megtörtént a dolog akkor ghostol, lelép. Ezt férfiként is gusztustalannak tartom. Legyen őszinte a szándékairól az elejétől kezdve...

2023. júl. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
55%
Azért megnézhetnék itt páran milyen nők milyen férfiakat tartanak "hulladéknak". Sok házaspár nő tagja is olyan mellett kötött ki akit még "hulladéknak" tekintett amikor negyvenedmagával Mr. Helyescsávó előtt illegett-billegett szűk textilben
2023. júl. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
10-ból 9 levél általában csak a szexre emgy rá...
2023. júl. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!