Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mostanában a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában a társkereső oldalakon tényleg 500 ezer havi nettó a belépőszint egy átlagos nőhöz?

Figyelt kérdés

Ismerőseim beszélnek ilyet,én valahogy nem tudom elhinni,igaz most nem is ismerkedem.Itt Kelet-Magyarországon örülhet valaki ha havi nettó 160-180 ezret hazavisz a hónap végén.

Hol keres egy átlag ember ebben az országban 500 ezret,és hogy lehet a valóságban ilyen elvárása a nőknek ismerkedéskor?


2022. jún. 12. 13:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen elvárás. Ez egy hülyeség. Komolyan nem értem, hányszor fogják még itt megkérdezni. Egyrészt eleve nincs senkinek a homlokára írva,h mennyit keres. Másrészt a nők jelentős része eleve nem elsősorban ilyen alapon választ párt. 1/3-ukat egyáltalán nem érdekli, 1/3-ukat érdekli ugyan,de nem ez az elsődleges, és csak a maradék 1/3 aki kifejezetten az anyagiakra megy, na és őket sem a fizetés, hanem sokkal inkább a vagyon érdekli,h van e saját lakás, félretett pénz stb. A fizetés csak egy ideiglenes állapot ami bármikor változhat ilyen vagy olyan irányban. Senkit nem érdekel, vagy ha valaki netán mégis ezt nézi az szimplán hülye.
2022. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Nézd meg az ottani nőket, nekik elég az a pénz, de Bpn nem elég a nőknek a 160 ezer.
2022. jún. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
16%
Kinézet számít. 500 000 forint nem sok pénz, én háromszor ennyivel (nettó) se megyek semmire nőknél. Külsőre a saját szinteden levő nőknél van esélyed attól függetlenül, hogy mennyit keresel.
2022. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Neked igen. A normális férfiaknak nem.
2022. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%

A nőknek igen, aztán csodálkoznak, hogy 40 évesen nincs pasi, csak a macska meg a vibrátor.


1000-ből hány pasi keres 500-at? ÉS!!! Van mellette lakás, kocsi, is?

2022. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

5

Itt egyedül te leszel egyedül 40 évesen, az idióta tévképzeteid miatt. Saját magatoknak csináljátok ezt az egész hülyeséget. Nem létező elvárásoknak akartok megfelelni és másokat utáltok azért, amit saját magatoknak dumáltatok be.


Mennyire szánalmas már...

2022. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem unjátok még ezeket a kérdéseket?
2022. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%

6.-ra.


A minőségi termék, mint: autó, öltöny, fegyver,...és a NŐ, az pénzbe kerül.

2022. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Magasan átlag feletti nő vagyok, és nem keresi meg a párom a nettó 500 ezret.
2022. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Ez a minimum, plusz részvények, min. egy Lexus, 4 szobás ház, manager fizetés, éves külföldi utazás. Ez a minimum, kispofáim.
2022. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!