Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire lehet nehéz dolga az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet nehéz dolga az átlagos nőknek a társkereső oldalakon ha egy nap 100 levél érkezik?

Figyelt kérdés
Mennyire sablon levelek ezek ha több férfi is ír nekik aki bejön nekik akkor hogyan tudnak szelektálni? Nagyon sok férfi teljesen feleslegesen van fennt ilyen oldalakon?
2023. júl. 25. 09:42
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
10. Pont ez a baj....erről beszélünk így ördögi kör lévén sosem lesz sikere... egyedi levél kell szerintem is..
2023. júl. 25. 10:18
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
A baj ott kezdodik , hogy sok nonek van olyan kepe ami a valosagtol nagy mertekben elter. Azt gondolja a szetszerkesztett kepeire , hogy o tenyleg igy nez ki a valosagban . Facebookon szokta kiszurni a szemem , mondom de szép azt megnézem a képeit és hop talalok is ketto -harmat ahol koszono viszonyban sincsennek egymassal. Nem tudom miert jo az ha teljesen becsapjuk onmagunkat es masokat is.. Ha valakinek tetszel akkor a legrosszabb formadban sem fog csunyan rad nezni.
2023. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
11. Teljesen megértelek undorító az egész
2023. júl. 25. 10:18
 14/31 anonim ***** válasza:
87%

10

Hát talán ideje lenne a férfiaknak is feltornászniuk az igényeiket.

És nem arról beszélek, hogy a sörhasú Shrek csak a feszes testű szexistennőt fogadja el, de mi lenne, ha a férfiak is megválogatnák, hogy kivel állnak szóba? Ha a férfiaknak is számítana a nő társadalmi státusza, intelligenciája, anyagi és családi háttere, műveltsége, személyisége stb.


Ha nem az lenne a benyomásom, hogy a nálam bepróbálkozó srácnál csak ma a 20. jelölt vagyok, akkor lehet, kicsit jobban értékelném a közeledését.

2023. júl. 25. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
31%

11: Nem mindenki akar csak ágyba bújni, nem tudom miért kell erőltetni ezt a hülye általánosítást. Sőt szerintem legtöbben ugyanúgy normális kapcsolatot akarnának.

Én próbálok a saját szintemen keresni kinézetben, vagy akár alatta, de ne legyen kövér vagy csúnya arcú, mert én sem vagyok.

Nézd, az hogy a nagy számok törvénye került érvénybe hosszútávon, ez természetes evolúció... Hogyha kiszemelsz néhány nőt aki szimpatikus, írsz nekik személyre szóló levelet, mégis egyetlen választ sem kapsz, akkor egy idő után belátod hogy ez nem működik a jelenlegi egyoldalú helyzetben. Akkor vagy hagyod a francba az egészet, vagy lazábbra veszed a szelektálást, és copy-paste üzenetet küldesz, amit legfeljebb minimálisan személyre szabsz. Ez van.

2023. júl. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

A csajoknak szánt egyedi levélke az így ötlet szintjén teljesen jó kezdeményezés is lenne, DE van egy icike-picike bökkenőcske. Ismered azt a csajt, akire ráírsz? NEM! Talán pont azért írsz rá, mert meg akarod ismerni.

Mivel előre nem tudhatod, hogy mi imponál neki, így csak annyit tehetsz, hogy sok csajra ráírsz különböző formátumú, hangvételű levelekkel. Ezután megvárod, hogy melyik levelekre jött pozitív válasz, az-az remény. És logikusan csak azokat a „nyertes” leveleket fogod használni a jövőben. Spammelés ide vagy oda. :D

2023. júl. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
16. Mivel jóval több a férfi az ilyen oldalakon így szinte biztos hogy a többség nem akar normális kapcsolatot mert társadalomban egyenlőek kb. a nemek aránya így biztos hogy az ottani férfiak többségének van valakije vagy csak szexet akar így több nőtől szeretne valamit....egyszerűen logikailag statisztikailag így jön ki a dolog
2023. júl. 25. 10:41
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

15: Jó, nézd, én részben egyetértek veled. Én sem jönnék össze csak úgy akárkivel, nagyon megválogatom hogy kit engedek be az életembe. És most nem is külsőről beszélek, ahogy írtam fentebb, ha nem kövér, nem csúnya arcú, és legalább valamennyire igényes, mint én, akkor valószínűleg nem lesz gond.

Viszont feltételezem hogy egyre több a nem túl előnyös kinézetű és helyzetű férfi vagy fiatalember, ilyen-olyan társadalmi okokból is kifolyólag, és ők elég kétségbeesettek ahhoz, hogy durván lejjebb adják a színvonalat. És persze van aki nem bír mit kezdeni a 'bio ösztönökkel', és ezért is képes szinte bárkivel...

Volt pár ilyen tinder experiment, hogy kövér nőnek csináltak kamu profilt, és rengeteg jelölést kapott rövid időn belül, még viszonylag jobb képű férfiaktól is (alkalmira) - azért ez már elég súlyos desperation.

2023. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%
17 Ha egyáltalán nem ismered, akkor miért írsz rá? :D Mert tetszik a feje? Vagy a segge? És nekünk ezt kéne értékelni?
2023. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
31%

18: Hát azért ez nem éppen kifogásolhatatlan logika. Egyszerűen másképp működik a két nem, a nőket meg nem hajtja úgy a tesztoszteron mint a férfiakat.

Szerintem a férfiaknak is kényelmesebb egy párkapcsolat rendszeres szex-szel, mint állandóan új alkalmi után nézni... Szóval szexet, igen nyilván, de nem csak azt...

2023. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!