Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én rontok el valamit ha netes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én rontok el valamit ha netes társkeresőn megismert csajok meggondolják magukat?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedek lányokkal és mostanában nem egyszer volt hogy ismerkedés közben leírják hogy ők inkább mégse akarnak ismerkedni és nem is akarnak hulyiteni.

Legutóbbi csaj leírta hogy az életében mások a prioritások most és inkább mégse akar ismerkedni.


Én rontok el valamit?

Valóban nem akarnak ismerkedni vagy képbe jött egy másik pasi?



2023. júl. 22. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem. Figyelj, nekem volt már 5 párkapcsolatom és a való életben többször kellett visszautasítanom lányokat, szóval valamennyire vonzónak találnak a lányok. Ehhez képest társkeresőn soha életemben nem jött össze semmi. Én úgy gondolom, hogy a társkeresőn a szép lányok csak "lájkokat" gyűjtenek és nem akarnak valóban ismerkedni.
2023. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Osztanám az első válaszolót, ha lenne kezem, amivel meg tudnám osztani.

Vagy mi? :D


Viccet félretéve, igen. Tényleg igaza van, és az, hogy mások a prioritásaik, ahhoz csak annyit fűznék hozzá, hogy ha valakinek nem kellesz, mert nem nézel ki elég jól, vagy mert visszataszító a külsőd (számára), akkor nem fogtok összejönni, és nem te vagy a prioritása, ha viszont mindennek az ellenkezője áll fenn, akkor meg össze akar veled jönni, akkor is, ha te nem akarod. :D


Tehát egybevetve, ha minden stimmel, te vagy az első számára, ha nem stimmel a külső, vagy a belső, akkor nem te leszel az első. Mert ugye mindenki arra szakít időt, amire akar, és nem arra, amire tud!

2023. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 esetben teszek így:

-mikor rájövök tényleg nincs kedvem ismerkedni (csak közben jövök rá)

-akivel ismerkedem mégse felel meg valamiért

2023. júl. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sima lekoptatós szöveg semmi több.
2023. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Màsok most a prioritàsok= nem te vagy a prioritàs ìgy,mert van "màs" prioritás.. ennyire egyszerű a dolog.. Engedd el tesó ilyenkor
2023. júl. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok biztos, hogy csajok?
2023. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!