Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért meggondolatlanok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meggondolatlanok és válogatósak a nők?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet 3 randi után eldönti, hogy érdekel e a másik ember vagy sem? Első randi után visszautasítani valakit logikus és érthető. A harmadik után azonban egy érdekes dolog. Kicsit már ismeri, de nagyon még nem a másik embert. Hova siet vagy mit szeretne, miért nem vár, mi lesz belőle? Nem megsértve érzem magam, hiszen én ráérek, egyes nőkkel szemben az én megélhetésem és lakhatásom fix. Azonban nem értem, a nők hova sietnek? Az első találkozás vagy első levél alkalmával, ahogy azt a férfi is teszi, kell hozni egy döntést. Érdekel a másik, fogok rá időt és pénzt fordítani? Azt a kérdéskört a későbbiekben pedig, hogy egy nő elégedett e a férfivel, érdemes megfordítani. A férfi elégedett vajon vagy csak jóval elnézőbb? Személy szerint a legtöbb nővel nem vagyok elégedett, ha az elképzeléseimet nézem semmilyen szempontból sem teljesítik. Itt pedig legkevésbé sem a külső a probléma, sokkal inkább a belbecs és egyéb életkörülményeik. Ennek ellenére én fordítok arra időt és adok neki lehetőséget, hogy megtudjam, vajon megkedvelem e őt vagy sem?
2020. nov. 8. 09:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

"Nem megsértve érzem magam, hiszen én ráérek, egyes nőkkel szemben az én megélhetésem és lakhatásom fix."


Én ugyanúgy elmondhatom nő létemre, hogy "egyes férfiakkal szemben az én megélhetésem és lakhatásom fix", ugyanakkor képes vagyok sértődés nélkül elfogadni, ha egy férfi - akárhányadik - randi után nem kívánja folytatni velem az ismerkedést.


Mégis mi köze a kettőnek egymáshoz szerinted?

2020. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%

Miért szerinted akkor mennyi ideig kéne hülyítenie a másikat?

Első tali még kevéske, hogy túl nagy és sok következtést vonjon le. Ezért kell még egy-kettő, ha ezután se érzi, hogy passzoltok akkor szevasz. Még minek kellene hónapokig szenvednie, ha néhány találkozóból világossá vált neki, hogy nem téged akar?

Ez miért meggondolatlan?

2020. nov. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Ha folytatja a randizgatást, akkor meg az a bajotok, hogy lehúz.
2020. nov. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Talán első randi után lenne meggondolatlan dolog rögtön kidobni a másikat. Nem?
2020. nov. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értem, hogy ez miért meggondolatlan? Nagyjából pontosan ennyit várok nőként, hogy van-e bármi bizsergés vagy nincs. Aztán ha ekkor sincs inkább nem folytatom, mert úgysem alakul ki. Tapasztalat.

Az anyagi javaid meg nem teljesen értem, hogy jönnek ide...

2020. nov. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Lehet a nőnek is fix a lakhatasa és a munkahelye ? De ez parkereses szempontjából dettó MINdgy ha valaki nem tetszik akkor nem ez fog érdekelni.
2020. nov. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%
A 3. alkalom, hogy kb. már levelezéskor tudom, kell e az illető vagy sem... akivel jól tudunk irasban csevegni jó az összhang, azzal élőben is minden oké volt. Nem ért meglepetés. Illetve az elsőnél igen, annyiban, hogy az "illat" nem jött be, de annyira meg akartam állapodni 29 évesen 6ev vergődés után hogy nem vettem róla tudomást..hiba volt. De rengeteget tanultam és mar tudom mire kell figyelnem.
2020. nov. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#5 : Ha én a bizsergésre várnék, akkor a társkereső oldalak 25 év feletti tagjait úgy ahogy van ignorálnám. Ennél azért a gyakorlatban jóval megalkuvóbb vagyok. Megvárom nem e fog bizseregni. Nem, nem 3 találka után fog...

Az anyagi javak úgy jönnek ide, hogy nem egyszer van olyan érzésem, hogy a másik félnek vannak ezzel problémái, más hátán szeretne majd evezgetni. Én maximálisan úgy látom, hogy pénzről randin beszélni nem illik, csak sajnos ezzel sokan nem így vannak...

2020. nov. 8. 09:47
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Hát, akkor alkudj meg, én nem fogok. Hál Istennek nem is kell, mert van párom, akivel ez megvolt oda-vissza. Amúgy meg miért, 25 felett nálad megáll az élet? Vicces vagy, mikor átlagban 80 évig elélnek azért a nők, tehát kb. életük alig pár %-ban van értékük..

De.. 3. találka után már tudod az igazat. Nem csak én gondolom én, jóval tapasztaltabb női ismerőseim is megmondták.. úgyhogy erről ennyit.

2020. nov. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#2 : Nézd, ha egy férfi azt nézné, hogy ki az, akit akar... A legtöbb nőnek nem sok randira kellene elmennie. Igen, az a sok rossz tulajdonság hónapok alatt válik számunkra is elfogadhatóvá. Megbarátkozunk vele, mert lesznek jó élmények, látjuk a jó tulajdonságokat.
2020. nov. 8. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!