Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek meg akart bántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg akart bántani vagy csak meggondolatlan volt?

Figyelt kérdés
A harmadik randink volt és elvileg nagyon tetszem neki, mégis volt egy olyan kijelentése, hogy undorodik a műnőktől. Ezzel nem lenne gond, mert szive joga így érezni, csak akkor nem értem mit akarhat tőlem. Nekem meg van csináltatva a cicim, a hajam is meg van hosszabbítva, műszempillát viselek, a körmöm is zselés, szolizni is gyakran járok, és pont az előtte lévő randinkon említettem meg neki, hogy a fogaim 17-18 évesen rohamosan romlani kezdtek, ezért megcsináltattam, egy sem az igazi. Próbáltam viccesen reagálni, hogy ne legyen nagyon kínos, de ő úgy csinált kb.mintha nem rólam beszélne. Elképzelhető, hogy csak rosszul fogalmazott vagy inkább esélyesebb, hogy direkt nekem szánta ezt a mondatot?
2020. aug. 26. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg rosszul fejezte ki magát.
2020. aug. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak meggondolatlan volt, és/vagy annyira jól sikerült rajtad minden beavatkozás, hogy nem tűnt fel neki a "műnőséged". A pasiknak szerintem csak a nagyon egyértelmű, messziről is ordító mű dolgok nem tetszenek, ha te szolidabb ciciket csináltattál meg nem olyan brutál a szempillád, akkor gyanús hogy ő csak simán csinosnak lát.

Amúgy attól, hogy megcsináltattad a fogaidat, 10000%, hogy nem rak a "műnő" kategóriába.

2020. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném rád értette volna, vannak igényesen, magukra adó nők. Meg akik túlzásba viszik és túlzottan műek lehet rájuk értette. Szoli, köröm sok lánynak van, ettől még nem leszel mű. Hajhosszabbítás ha igényesen van megcsinálva nem is látszik, cici ami oke az mu en is azt mondom de azok között is van különbség. Fogakat meg nem kell ide sorolnod, mert az más téma. Lehet ő is így gondolja mint én.
2020. aug. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak meggondolatlan volt, nem úgy fejezte ki magát, ahogy szerette volna. Ha arra játszik, hogy leépítse az önbizalmad, azt hamar észre fogod venni, szerintem egy ilyen eset még nem ennek a jele.
2020. aug. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, rajtad mi hogy méz ki, mert ezek a műdolgok is lehetnek olyanok, hogy nem úgy nézel ki, mint egy prosti:

- derékig érő műhaj, látni hol ér véget a sajátja és látszanak az illesztések.

- ízléstelen, tarka 10 centi műkarom

- leszálló pályaként is funkcionáló szempilla

- közszemlére tett extra nagy mell

- tonna smink...

2020. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csak tipikus idióta, aki az ízlésesebb műdolgokat nem veszi észre és így hülyét csinál magából ezzel a kijelentéssel.

Ez olyan, mint mikor a pasik azt mondja, hogy szeretik a természetességet és utaljak a sminket, erre belinkelnek egy képet, amin a nő full smimkben van, csak épp nem hupililára van festve a szeme és pirosra a szája, hanem natúr smink van rajta.

Én ennél a kijelentésénél simán felsoroltam volna, amiket írtál és néztem volna a reakcióját.

2020. aug. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!