Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meggondolatlan válasz. Fiúk!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meggondolatlan válasz. Fiúk! Ez nagyon para?

Figyelt kérdés

randizgatunk egy sráccal, még ismerkedős fázisban vagyunk. viszont ő elég félénk típus, érezhető rajta, hogy szeretne közeledni csak nem nagyon tudja hogyan.. (én meg nem vagyok kezdeményező típus, és picit élvezem is ezt a helyzetet:D) ma mikor mindenféle spirituális jellegű dologról beszélgettünk, megkérdezte, hogy: "boldog-e lenne a lelkem egy olyan lélekkel, mint az övé"... fogalmam sincs miért, de reflexből rávágtam, hogy "ááh nemhiszem.. bla bla" :S igazából csak később esett le, hogy mit kérdezett és mit is mondtam.. egyszerűen nem értem, hogy miért reagáltam így, mert igazság szerint oda meg vissza vagyok érte.. csak ezt jól titkolom.

fogalmam sincs mit gondol most. az eset után is jól elvoltunk, nem lett távolságtartó, sőt, bújt egy kicsit, megfogta a kezem.. de tartok tőle, hogy ezzel eltántorítottam..

illetve az is kérdésem volna, hogy ha ennyire kis félénk a srác, akkor (1 év ismeretség után) 4 randin "aktuális" volna kezdeményeznem valahogy? vagy hagyjam hogy ő tegye amit gondol vagy mer..?

help, légyszi srácok...


2012. okt. 31. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

4 randi után azért én megcsókolnálak már

egyébként pedig én sem vagyok nyomulós forma

azt meg nem kellett volna benyögnöd hogy nem hiszem arra a spirituális cuccra engem eltántorított volna az biztos, de mivel őt nem ebből az jön le hogy nagyon oda van érted :)

2012. okt. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bár én nő vagyok...


a kérdés az, hogy mennyi időd van? Mert ha biztos a helyzeted, és sok időd van, akkor cicázhatsz vele...


azonban, ha mondjuk van valaki más a láthatáron... akkor csak a lehetőségedet dobtad el... feleslegesen.


Esetleg kövi randin adj valami "félreérthető" konkrétumot, valamit ami megmozgatja a fantáziáját, és tovább gondolhatja. Akkor fenn tudod tartani az érdeklődését.

2012. okt. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehéz eseteknél nem vagyok túl magabiztos, de a nekem ilyet mondanál, abból azt vágnám le, hogy nem igazán vagy oda értem, és nem is nagyon érdemes próbálkoznom nálad. Te rontottad el, te is javítsd!

Mutasd meg neki, hogy tetszik neked :D Ha csak kis jelet is adnál nekem, már az is nagy önbizalombomba lenne nekem.

2012. okt. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hűha, köszönöm a válaszokat..


kis jel alatt mire kéne gondolnom? én nem szoktam kezdeményezni mert a fiú dolga. de ezt tényleg kompenzálnom kéne valahogy..

2012. okt. 31. 00:29
 5/6 anonim ***** válasza:
pl fogd meg a kezét
2012. okt. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én mondjuk ilyen válasz után össze omlana a világ és egyértelmű hogy nem jövök be neked. az most hogy fiu dolga vagy lány dolga és mit jelent kezdeményezni az ember fügő . de ebben az esetben ez a duma hogy "boldog-e lenne a lelkem egy olyan lélekkel, mint az övé"..még azt is jelenthet hogy akkarsz e vele járni:D te meg simán nemmet mondtál . a kis aproságok azok ténleg azok hogy meg fogod a kezét, mosolyogsz rá . Szerintem ti nők ebben nagyon is jok vagytok.
2012. okt. 31. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!