Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak miért hoznak meggond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért hoznak meggondolatlan hirtelen döntést ha utána pár nap múlva úgy is meggondolják magukat?

Figyelt kérdés
Pl: ha szakít a lánnyal de pár nap múlva meg visszakönyörgi magát és ezt eljátszák több alkalommal is.

2012. júl. 9. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők ostobák, és visszafogadják.


24/N

2012. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még ilyenről egyáltalában soha nem hallottam legény létemre. Habár párkapcsolatokban sem utazom és barátaim sincsenek.
2012. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez inkább a nőkre jellemző.
2012. júl. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez sokkal inkább a nőkre jellemző, mint a férfiakra. és ne keverjük a fiúcskákat a férfiakkal, azokra még jellemző az ilyen is
2012. júl. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hitetlenkedhetsz, de elárulom, hogy eddigi életemben még SOHA nem hoztam olyan fontos döntést, amit megbántam volna. 24F
2012. júl. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de szerintem is inkább nőkre jellemző, amit írsz. Az ilyen fajta meggondolatlanságot sok minden okozhatja, bizonytalanság, félelem, gondolom én. Aztán páran talán azért könyörgik magukat vissza, mert rájönnek, hogy sokkal kényelmesebb volt a lány mellett.
2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!