Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért meggondolatlanok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért meggondolatlanok és válogatósak a nők?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet 3 randi után eldönti, hogy érdekel e a másik ember vagy sem? Első randi után visszautasítani valakit logikus és érthető. A harmadik után azonban egy érdekes dolog. Kicsit már ismeri, de nagyon még nem a másik embert. Hova siet vagy mit szeretne, miért nem vár, mi lesz belőle? Nem megsértve érzem magam, hiszen én ráérek, egyes nőkkel szemben az én megélhetésem és lakhatásom fix. Azonban nem értem, a nők hova sietnek? Az első találkozás vagy első levél alkalmával, ahogy azt a férfi is teszi, kell hozni egy döntést. Érdekel a másik, fogok rá időt és pénzt fordítani? Azt a kérdéskört a későbbiekben pedig, hogy egy nő elégedett e a férfivel, érdemes megfordítani. A férfi elégedett vajon vagy csak jóval elnézőbb? Személy szerint a legtöbb nővel nem vagyok elégedett, ha az elképzeléseimet nézem semmilyen szempontból sem teljesítik. Itt pedig legkevésbé sem a külső a probléma, sokkal inkább a belbecs és egyéb életkörülményeik. Ennek ellenére én fordítok arra időt és adok neki lehetőséget, hogy megtudjam, vajon megkedvelem e őt vagy sem?
2020. nov. 8. 09:20
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Egy megalkuvós sz.r kapcsolatot előnyben részesítesz az egyedülléttel szemben?

Ettől nem jólelkű vagy, hanem gyenge.

2020. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#9: Nem, nem tudom az igazat, csak van időm kivárni, hogy kiderüljön. Majd egyszer talán. 32 éves szemmel nézem a világot és igen, azt látom, hogy aki 25 felett társkeresőn van, attól bizony nem bizsereg semmim. Ennek ellenére, adok esélyt, hogy mondjuk pár hónap alatt megkedveljem. Az viszont tény, hogy én sem szoktam mondogatni, hogy amúgy Te nem annyira tetszel, hanem épp az ellenkezőjét. Valószínűleg emiatt gondolja magát egy idő után sok nő "jó nőnek".
2020. nov. 8. 09:58
 13/20 A kérdező kommentje:
#11 : Az egész élet egy nagy megalkuvás. Én legszívesebben egy Mustang GT-vel járnék, ennek ellenére mégis egy Suzuki Vitara-val járok nap mint nap. Elégedett vagyok vele? Nem. Megszoktam az elmúlt 2 évben? Igen
2020. nov. 8. 10:02
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ez egy álkérdésbe bújtatott nőgyűlölet volt mára, értjük ám. Hozod a szokásos logikai színvonalat: meggondolatlanok és válogatósak. Ezt így egyszerre. Drágám, meggondolatlanok akkor lennének, ha lefeküdnének veled 2-3 randi után vagy meggondolatlanul belemennének egy langyos vacak kapcsolatba egy ilyen finnyás alakkal. Na, az lenne meggondolatlan. Az fáj neked, hogy ők nem alkusznak meg és a szerelmet keresik? Ne fájjon.


Tudod én úgy vagyok vele, hogy már levél vagy telefon beszélgetés alapján tudom ha valaki egyértelműen nem jó. Kevés az, akivel mégis lehet valami, elmegyek vele randira. Első randi után az esetek húzós többségében tudom azt, ha egyértelmű a nem. De van olyan, amikor nem vagyok biztos benne. Vagy nem vonz még, mint férfi, de hát egyszeri találkozás után nem sok mindenki szokott vonzani. Viszont jó volt a beszélgetés és minden más klappolt. Vagy a másik, hogy vonzónak tartom de nem illünk össze. Ez a két eset van, amikor az ember lánya ad még neki 1-2 plusz alkalmat.


Fun fact. Ha neked nem igazán jön be a nő, azt megérzik. Én is azonnal megérzem, ki az akinek tényleg bejövök (ritka) és ki az aki csak azért folytatná mert elege van az egyedüllétből. És olyannal eleve nem akarunk semmit, akinek csak pótlék lennénk, ugyanis ahogy mi sem vagyunk Palvin Barbik, ti sem vagytok Brad Pittek.


Tehát hiába vered magad a semmire, nem vagy értékesebb másoknál, ráadásul te még közlöd is, hogy neked senki nem felel meg társkeresőről aki 25+ . Hát jól van akkor, ha igazán férfi lennél, ennek szellemében nem társkeresőznél, nem hívnál randira olyat aki nem jön be, maradnál a 25 év alatti lányoknál, amennyiben kellesz nekik...hoppá, nem kellesz. Na mindegy, cica, akkor ez a vonat már elment. Hogy is mondják itt az incel barátaid? Lefőtt a kávé.

2020. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én elégedett vagyok a kocsimmal és a párommal is.

Mindek aludjak meg, amikor találok jobbat? Ha megalkudtam volna, akkor a jelenlegi párom ne ismerem meg és nem lesz normális kapcsolatom.

Első randin is van amikor kiderült, hogy nem. De van amikor az ember 2 3 talit még megvár, de ha nem jön az az érzés, hogy kicsit is kell vagy érdemes több időt rászánni, akkor mi értelme hülyíteni a másikat? Akkor meg az lenne a baj, hogy pl 3 hónap után mindha, hogy viszlát.

N

2020. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#14 : Kis szívem, kettőnk közül ki gyűlölködik? Honnan tudod Te, hogy ki kinek kell? Drágám, hűen képviseled, hogy mi az, amitől hányok. Ha valami nem tetszik fröcsögve osztod az észt, összehordasz hetet-havat. A logikai színvonalon inkább neked kellene elgondolkoznod szerintem. Ha szeretnéd, én is kiragadok pár részletet a válaszaidból és szétgyalázlak velük. Kicsit türelmesebbnek kellene talán lenni(amiről a kérdés szólt), nem?
2020. nov. 8. 10:25
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én be nem látom, mi a gond a 14-es válaszával, de azt látom, milyen szűk látókörű vagy, kérdező. 14-es válasza tökéletes minden szempontból, illetve tényleg nem értem, miért 25 év alattiakra mész? Láttam én már afölött is vonzó nőt és az alatt is borzalmasat, de persze legyél csak ilyen kocka utca az évek meg majd telnek. Amúgy képzeld, én mondjuk tökre örülnék a te kocsidnak, mert csak most kezdem az életem és szerintem ott kezdődik minden gond, mikor az emberek nem értékelik az élet apró örömeit. Iszonyatosan keserűnek és besavanyodottnak tűnsz, ami számomra egy 30-as férfitől furcsa... :/ Ha 50 lennél, még érteném.. de igazából kicsit változtatni kéne a hozzáállásodon, mert benned is van bőven hiba. Mondjuk, hogy alkura törekszel mindenben és egy nőt alkunak fogsz fel, amit sajna a többség megérez, hogy ő nálad nem az A opció, hanem a Zs. Így meg nem jutsz majd sehová...
2020. nov. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Bennem is hasonló gondolat fogalmazódott meg, mint a 17-es válaszadóban. Minek kéne egy Mustang, ha a vitara költséghatékonyabb és megbízhatóan működik, sőt még szép is.

Nekem egy SX4-esem van. El nem cserélném, akkor se, ha ingyen dobják utánam a mustángot, Mercedes-t, vagy bármelyik hű de menő járgányt. Egész egyszerűen azért, mert szeretem ezt az autót és semmi szükségem valami feltűnő, drága vacakra, ami vagy hasonlóan üzembiztos, vagy nem, de az tuti, hogy a szervize sokszor annyiba kerül és állandóan aggódhatok ki húzza meg, vagy lopja el.

Ha valami tökéletesen képes kielégíteni az igényeidet, akkor miért kéne egy olyan ami drágább, menőbb stb. Csak azért, hogy 3 cm nőljön odalent, hogy aztán te lehess a helyi menő manó?

Ha valaki mindig mindennel elégedetlen azzal nem jó az élet.

Hogy az alap kérdésre válaszoljak, azért válogatnak/tunk mert el akarjuk kerülni azt, ami számodra a cél. Nem akarunk csak úgy élni valaki mellett mert már megszoktuk. Nem akarunk valakinek a szamár lenni akire némi undorral ráfanyalodik, miközben egész másra vágyik. Olyat keresünk és szerencsére úgy tapasztalom idővel találunk is, akinek mi kellünk. Aki nem csak "megszokta a szagom", aztán már lusta lecserélni, hanem tényleg szeret velem lenni és tényleg engem akar. Nem azért mert nálam nem találna jobbat, hanem mert engem választott, belém lett szerelmes.

Mindig van jobb, szebb, okosabb minden téren, legyen az tárgy, vagy ember. A kérdés mik az igényeid. Ha az igényed egy mustang gt, meg egy 20 éves cicababa, akkor valóban csak a megalkuvás az opciód. De a legtöbb ember egész máshogy van bekötve, legalábbis az én ismerettségi körömben mindenképp. És épp azért küld el a 3. randi után mert ez benne is realizálódik, vagy mert pont annyi érdeklődést tudtál belőle kiváltani, mint ő belőled.

2020. nov. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd már el a saját 8-as és 10-es válaszodat...És mondd meg őszintén, milyen nőnek kellenél te? Kinek kéne egy ilyen gyűlölködő, lenéző alak? Ki járna jól veled emberileg? Neked tetszene, ha egy nő eleve úgy állna hozzád mint te őhozzá és selejtesnek meg értékcsökkentnek tartana? És még az a bajod, hogy 2-3 randi után, amikor már kilóg a lóláb, hogy milyen vagy, dobnak? Örülj neki hogy nem 2-3 hónap után, mert akkor meg azon háborognál, hogy a nő aranyásó meg ingyenélő. Ha meg az első randi után máris dobnának, az lenne a bajod, hogy nem kapsz esélyt. Gyakorolj már egy kis önismeretet!
2020. nov. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
58%

" az a sok rossz tulajdonság hónapok alatt válik számunkra is elfogadhatóvá. Megbarátkozunk vele, mert lesznek jó élmények, látjuk a jó tulajdonságokat."

Nos, nekem közel 50 felejthető kapcsolatom volt, kérdező. Én ugyanis voltam olyan szarházi, hogy ha valami nem klappolt, továbbléptem. Nem alkudtam meg a zacskós levessel, kivártam/megkerestem a svédasztalt. Azt persze nem tagadom, hogy voltam olyan "nagylelkű", hogy az első együttlétet kivártam., hátha valami fenomenális élményben lesz részem, ami feledteti az egyéb hiányosságokat, de ez inkább csak saját lelkiismeretem megnyugtatását szolgálta.

2020. nov. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!