Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez életveszélyes! Hogy tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez életveszélyes! Hogy tudnak a férfiak ilyen meggondolatlanok lenni?

Figyelt kérdés

Rendgetek viccesnek beállított videó kering a neten amikor a férfiak a barátnőjüket hirtelen megijesztik.

Ez életveszélyes lehet, egyik ismerősöm rosszul lett amikor ilyet csináltak vele (fél a bezártságtól) a pasija meg bezárta egy kis szűk helyre amikor voltak valahol.



Én is van hogy megijedek nem is egyszer ha hirtelen meglátok valakit (otthon vagyok, és csöndben jön az öcsém véletlen) akkorát ugrottam.


Elképzeltem hogy robotgépet használok és a párom jön haza és megijeszt nekem meg kiugrik a szívem és ezzel a robotgép is a kezemből ami olyan szerencsésen ér hozzám hogy leviszi a kezem.



Erre nem gondol sok idétlen?


2020. szept. 24. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem gondolnak. Azoknak a pasiknak amúgy nagy véletlenül összejön egy barátnő, de életük jelentős részében szinglik.
2020. szept. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is borzasztóan primitívek az ilyen emberek. Én egy ilyen után teljesen kiábrándulnék a páromból. Kérdeztem is őt egy-egy ilyen videó kapcsán, hogy mi a véleménye róla. Hát, szerinte sem normális, aki így viselkedik.
2020. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagy részük szerintem megrendezett.
2020. szept. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nők is csinálnak ilyet, videó van ilyen is. Sztm se kéne ilyeneket csinálni.

Láttam már olyan videót is, hogy a csávó megilyeszti a csajt, a csaj kifut a házból az útra és elüti a kocsi.

N

2020. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez bántalmazás, és úgy vannak szocializálva, hogy ezt férfi megteheti a nővel.

A nők is így vannak szocializálva, ezért nem kapcsolnak, hogy ez komolyan ártalmas dolog rájuk nézve, ezért elfogadják.

Ha nem így lenne, hanem azonnal szakítanának, akkor a férfiak hamarosan abbahagynák.

2020. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudok egy srácról, akit a testvére ijesztett meg gyerekkorában és elkezdett tőle dadogni. Felnőtt korában is még dadog.


Az ijesztés, mint vicc szerintem nagyon primitív és csak az ijesztő számára jó.


F

2020. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az ijesztgetést eleve nem tartom jó ötletnek függetlenül attól, hogy van amin én is tudok röhögni és humorérzékem is van.


De elég csak 1 szívprobléma amiről senki sem tud, és simán szívrohamot is lehet kapni.


Az egyik karbantartó akart vicceskedni és zárta be kívülről a kolléganőmet a vécébe. Nem tudta, hogy klausztrofóbiás, nem bírja a bezártságot. A csaj pánikrohamot kapott a mosdóban és elájult. Még mentőt is kellett hívni. Szóval baromira nem vicces.

2020. szept. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!