Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem neki? Van esély arra hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Egy lánnyal kezdtem el ismerkedni. Baráti társaságban ismertem meg. Elhívtam kettesben egy italra,ismerkedni. De azt mondta, hogy jelenleg nincs kedve ilyen formában ismerkedni,de a baráti társaságunkkal megihatunk egy italt. Tehát csak kettesben nem akar. Szóval nem vevő a randira. Ami az oka lehet ennek,hogy jelenleg kicsit beteges meg sokat tanul. Lehet hogy jelenleg nincs szüksége kapcsolatra. Vagy csak engem nem akar. Nem tudom melyik lehet. De remélem hogy meggondolja magát. Kimutattam hogy tetszik nekem,bókoltam neki,beszélgettem vele sokat,kedves voltam hozzá,szóval tudja mit akarok. Vagy ez a baj hogy ezt kimutattam? A rosszfiúk kellenek a lányoknak? Én nem tudok olyan lenni. Ez a lány meg szerintem pont nem olyan aki azt szereti ha nem törődnek vele. De kitudja
2022. nov. 15. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%
Még a szőke herceget/hercegnőt várja a fehér lovon.
2022. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelnéd, akkor valahogy reagált volna a közeledésre. Nem reagál rá = nem érdekled.
2022. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
12%

Kérdezz rá, hogy te pofádra nem kiváncsi vagy senkivel sem akar kapcsolatot.

Én szívtam már évekig, hogy nem kérdeztem rá.

2022. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszel külsőre neki sajnos, nem fogja meggondolni magát.
2022. nov. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem teperek érte. Abbahagytam vele a beszélgetést. Rajta a sor. Ha meg nem,akkor is viszlát. 3. végig dumáltál vele úgy hogy nem kérdeztél rá?
2022. nov. 15. 19:43
 6/25 A kérdező kommentje:
Harcoltam már érte egy picit és kimutattam neki hogy csak őt akarom.De nem akarom túlozni. Majd rájön hogy mit veszített.
2022. nov. 15. 19:45
 7/25 A kérdező kommentje:
Külsőre átlagosnak tartom magamat. Belsőre, nagyon is ki tudom mutatni a lánynak hogy szeretem és érzelmes vagyok. Szerintem ez a lány is olyan.
2022. nov. 15. 19:47
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

“Rajta a sor.”


Akkor várhatsz életed végéig.

2022. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos fogadd el hogy nem akar kapcsolatot esélyes hogy senkivel nem csak veled.
2022. nov. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
9-es, ugyan már...a legtöbben meg vagyunk róla győződve, hogy nem akarunk kapcsolatot, őszintén így is hisszük, ha valaki próbálkozik, ezzel az általánossággal lekoptatjuk. Aztán jön vki, aki az esetünk és borul minden, eldobjuk a józan eszünket, azonnal akarjuk azt a kapcsolatot...Csak annyi kéne, hogy hozzátenni, hogy veled nem akarok kapcsolatot, de talán így kíméletesebb.
2022. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!