Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van esély, hogy egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy egyszer meggondolja magát, vagy ez végleges?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, és fél éve szerelmes vagyok egy lányba, aki a legjobb barátom. Ő 18 éves.

Mivel így éreztem több mint fél évig végül elmondtam neki, hogy mit érzek.

Ő nagyon meglepődött, remegett miközben beszéltünk.

Azt mondta, hogy ő csak barátként tekintett rám, viszont tudom, hogy a barátomként nagyon-nagyon ragaszkodott hozzám. Állandóan együtt voltunk, a körülöttünk levők azt hitték, hogy ő is érez irántam valamit.

Sajnos abban, hogy így éreztem szerepet játszott, hogy olyan jeleket küldött felém, amitől én azt hihettem, hogy a dolog kölcsönös.

Azt mondta, hogy ő még nem érzi magát felkészültnek egy komoly kapcsolatra, de közben mégis mindig a fiúkat nézegeti...

Egy közös barátunknak azt mondta, hogy össze van zavarodva.

Látszólag el sem gondolkodott a dolgon.

Van esély rá, hogy 1-2 év múlva máshogy érezne irántam, vagy abszolút 0?

Kérek mindenkit, hogy tapintatosan fogalmazza meg a gondolatait. Köszönöm.


2019. máj. 29. 15:41
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy arra várj, hogy meggondolja magát. Ha most nem akkor később sem..tuti. Kis időt adhatsz amíg kitisztul a feje, de ennyi.

Szerintem egy kicsit távolodj el, gondolja át és majd kiderül.

2019. máj. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nincs.

Erről az "össze van zavarodva" dologról meg szokjatok már le végre. Unalmas, hogy azt hiszitek, hogy ennyire instabil és önállótlan egy fiatal lány. Rám is ezt mondogatták folyton, amikor annyi idős voltam, pedig baromi jól tudtam, hogy mit akartam, csak nem tudtam hogyan kell elküldeni valakit a lehető legudvariasabb módon.

Az, hogy nincs készen egy komoly kapcsolatra, 99%-ban lekoptató szöveg, méghozzá a legócskább fajta. Amint jönne egy olyan, akibe bele tud szeretni, akkor egyből felkészült lenne.


Ja, és ő nem a barátod, pár év múlva sehol sem lesz.

2019. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!