Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van valami esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van valami esélyem nála?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hónapja egy baráti társaságba csöppentem, ahol megismertem egy 40 éves pasit. Első látásra megfogott benne valami. A helyzet az h mindketten párkapcsolatban vagyunk. Én 2 éve, ő asszem 5..

Első találkozás után bejelölt. Ha a társaságban vagyunk szokott érdeklődni irántam,sokszor megszólít, elég udvarias felém. Nem szép dolog, de valami megfogott benne..



2019. máj. 6. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendes, akkor nincs nála esélyed, ha egy ku.rvapecér, akkor van.
2019. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah és 24 vagyok
2019. máj. 6. 22:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van esélyed nála, így indulnak a megcsalásos történetek. Majd biztos elmondja, mennyire rossz a kapcsolata és máris sírhat a válladon, és addig fog érdeklődni, míg le nem fekszel vele. Esélyed arra is van, hogy utána te fogsz itt sírni, mert csak arra kellettél, esetleg botrány lesz, mert kiderül stb. Ezen az oldalon olvastam több száz hasonló kérdést, te is szemezgess, aztán dönts, mit kezdesz ezzel a vonzalommal.
2019. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval nem érdemes?
2019. máj. 6. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de milyen kérdés az, hogy "nem érdemes?" 24 éves vagy, döntsd el, hogy neked, a te értékrended szerint mi a helyes. Azért abba gondolj bele előtte, hogy van párod. Ha rossz vele, akkor szakíts és úgy ismerkedj, ráadásul olyannal, aki szintén korrekt és független. Ha nem így teszel, és hagyod magad elragadtatni és belesodródni egy undorító hazudozásba, meg a párjaitok megalázásába, abból csak sírás lesz.
2019. máj. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 éves volt amikor megszülettél
2019. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!