Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet esélyem nála miután egyetemre mentem?

Figyelt kérdés

Mindjárt végzek a középiskolával. Van egy egyedülálló tanárnő akitől úgy megdobban a szívem. Egészen furcsa és abszurd a helyzet lévén, hogy lány vagyok. Próbáltam elfelejteni, de most már szerves részét képezi a mindennapi gondolataimnak.


Szerintetek lehet esélyem miután egyetemre mentem? Volt valaki hasonló helyzetben?

18L



2018. nov. 3. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

És honnan tudod, kislány, hogy a tanárnőnek is ugyanilyen beütése van, mint neked?

Lehet, hogy ő boldog házas kapcsolatban él férjével és gyerekeikkel.

2018. nov. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs se férje, se gyereke.
2018. nov. 3. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarlak elkeseríteni, de attól, hogy valakinek nincs férje és gyereke, még nem lesz leszbikus.



Van a baráti társaságban egy pár ilyen nő, van akiről tapasztalatból tudom, hogy a farkakat szereti.

2018. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyetem segít majd túllépni a tanárnőn
2018. nov. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam hasonló helyzetben, de én csak anyapótlót kerestem benne, a mai napig a legjobb barátságban vagyunk, elkezdtem visszajárni hozzá a gimibe, sokat beszélgettünk, aztán felhívott a lakására is, de nem csak én vagyok vele így, minden gyerek nagyon szerette, és akinek ilyen anyapótlékra volt szüksége, vagy csak értelmes beszélgetőpartnerre vágyott, az mind ott van körülötte, szinte nincs is olyan nap, hogy valaki ne látogassa meg.
2018. nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!