Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tetszem neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszem neki? Van esély arra hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok. Egy lánnyal kezdtem el ismerkedni. Baráti társaságban ismertem meg. Elhívtam kettesben egy italra,ismerkedni. De azt mondta, hogy jelenleg nincs kedve ilyen formában ismerkedni,de a baráti társaságunkkal megihatunk egy italt. Tehát csak kettesben nem akar. Szóval nem vevő a randira. Ami az oka lehet ennek,hogy jelenleg kicsit beteges meg sokat tanul. Lehet hogy jelenleg nincs szüksége kapcsolatra. Vagy csak engem nem akar. Nem tudom melyik lehet. De remélem hogy meggondolja magát. Kimutattam hogy tetszik nekem,bókoltam neki,beszélgettem vele sokat,kedves voltam hozzá,szóval tudja mit akarok. Vagy ez a baj hogy ezt kimutattam? A rosszfiúk kellenek a lányoknak? Én nem tudok olyan lenni. Ez a lány meg szerintem pont nem olyan aki azt szereti ha nem törődnek vele. De kitudja
2022. nov. 15. 19:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Rém egyszerű a helyzet. Nem tetszel neki eléggé, csak nem akar megbántani, hogy ezt a szemedbe is mondja. Ezért találta ki azt, hogy csak baráti társasággal szeretne inni, de nem veled kettesben. Őszintén szólva ennél egyértelműbb visszautasítást nehéz volna kitalálni. Ha pedig továbbra is közeledni próbálsz hozzá, csak az idegeire mész és meg fog utálni. Még hogy meggondolja magát? Ennek semmi esélye. Mondj le róla és hagyd békén. Ez az egyetlen korrekt lépés a részedről.
2022. nov. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Veled nem akar kapcsolatot. Veled.

Jobb ha valaki elmondja, mert ő nem meri, nem akar megbántani.

Ne várj rá, lépj rajta túl. Keress mást.

2022. nov. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
De mellette azt is elmondta hogy valóban jó pasinak tart.
2022. nov. 15. 20:26
 14/25 anonim ***** válasza:
89%
#13: Azért mondta, hogy jó pasinak tart, mert így próbálta ellensúlyozni azt a negatív hatást, hogy kerek perec visszautasított. Ez egyfajta figyelmes gesztus volt a részéről, kegyes hazugság, amit nem kell komolyan venni.
2022. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Én biztos hogy nem fogom keresni és el is felejtem.Én mindent megtettem amit lehetett. Többet nem tehetek. De legbelül ott van a gondolat a fejemben hogy hátha rájön hogy mégis jó lenne legalább esélyt adni nekem. Történt már velem ilyen amúgy. A lány nem akart semmit. Békém hagytam,elfelejtettem. 2-3 hétre rá magától rámírt hogy akarok e találkozni vele. Akkorát néztem hogy csak na. Utána össze is jöttünk.Együtt voltunk pár hónapig. Ezért hiszek én az ilyekben. Persze ritka az ilyen de megesik
2022. nov. 15. 20:34
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Vigasztalni akar. Annyi hülye nő van. Én mindig megmondtam egyértelműen nem kerteltem ennyit.

Aki veled akar lenni, veled van. Ez pontosan ennyire egyszerű.

2022. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű hogy fizikális módon nem vagy vonzó számára. Nem fog ez megváltozni később se. Felejtsd el
2022. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Olvassátok el az előző kommentemet? Arról mi a véleményetek? Azért hiszek én ebben,mert megtörtént már velem.
2022. nov. 15. 21:39
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
A te időd. Nyugodtan vesztegesd.
2022. nov. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs meg a kémia. Nekem is udvarolt nagyon kedves, aranyos, törődő férfi, aki mindent megtett volna értem, de nem volt meg a kémia. Ezért én is így reagáltam, mert nem akartam a lelkébe gázolni, de éreztetni akartam, hogy ez nem fog összejönni. Sajnos ez ilyen. Majd lesz valaki más akivel meglesz.
2022. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!