Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha emiatt lett vége van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha emiatt lett vége van még esély, hogy meggondolja magát?

Figyelt kérdés
Túlságosan ráakaszkodtam a barátomra.Én nyilvánvalóan odavoltam érte és vele terveztem a jövőmet, amit nem is tartottam magamban. Azt mondta szeret velem lenni, de ő még messze nem érzi azt, amit én és lehet nem is fogja. Közös megegyezéssel szakítottunk. Azóta nem kerestem, hogy hagyjak neki teret és ne legyek ragacs. Nyilván nagyon fáj ez az egész, de próbálom élni az életem nélküle. Lassan 1 hónapja, hogy vége és bár tudom, hogy el kéne felejtenem, mégis él még bennem a remény, hogy még visszajön. Mit gondoltok?

2021. aug. 21. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem keresett, akkor már nem valószínű, hogy fog, keress inkább mást.
2021. aug. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Exeket el kellene engedni, nem azon járni az eszének, hogy hogyan legyen újra együtt. Egy fejezet lezárult. Nem hiába lett vége, nem illetek össze.
2021. aug. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem nem szeretett eléggé, és kellett az ürügy. Akik ráakaszkodnak a párjukra, azok nem szokták ezt belátni.
2021. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez csak egy kifogás volt részéről, hogy ne kelljen veled lennie. Te szereted, sajnos ő nem tudja ezt viszonozni, ez az igazság.
2021. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Éld a saját életed, ne is törődj vele. Lehet, hogy nem akarja majd újrakezdeni, de ne aggódj, fel fog keresni.
2021. aug. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
5- Miért keresné fel?
2021. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!