Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dating appon találkoztál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dating appon találkoztál már munkatársaddal vagy az exeddel? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Én elsüllyednék szégyenemben, ezért is ódzkodok attól hogy letöltsem ezeket :D

Meglátnám egy munkatársam, bedobnám a telefont a wcbe és felmondanék :D



2023. júl. 16. 18:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
42%

A randioldalon sem adtam meg mást, mint amit egy közösségi médiás profilon megadnék, semmi ciki nem volt benne.

Futottam bele ismerősbe, barátnőim, rokonaim exeibe, volt, hogy sajátba, mindenki ment balra. Az viszont érdekes volt, amikor kiderült, hogy egy olyan ismerősömnek jövök be, akiről álmomban nem gondoltam volna (rámírt).

De ami a legdurvább volt: házas, igazi mélykeresztény (egyházi tisztségviselő) ismerőst látni társkeresőn. Ráadásul a koráról is hazudott. 😀 Ez mondjuk neki ciki, nem nekem. 😀

2023. júl. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%

Én egy rokont még ha nem is vérszerinti láttam meg (unokatestvérem unokatestvére a másik ágról) jobbra húztam és ő is engem. Beszéltünk pár szót, de nem lett semmi. Egyikünk sem volt elég bátor hozzá :D

Ha látnék munkatárst abban nincs semmi. Ugyanúgy húznám balra vagy jobbra.

Viszont mikor az exemet láttam az nagyon felkavart, teljesen "bepánikoltam" így nagyon vert a szívem meg sík ideg lettem. Hogy miért vagyok annyira szerencsétlen hogy ezt a jó nőt elszúrtam...

2023. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
79%
Exet bedobott, ő jobbra húzott, én meg a gettó profil miatt hogy lássam ki kedvelt húzkáltam jobbra mindenkit így match lett, de nem írtam rá ő se rám.
2023. júl. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%

Futottam bele mindkettőbe, nem mondom, tényleg fura érzés, de mivel vállalható profiljaim szoktak lenni, normális, nem ribis képekkel, ezért összességében nem éreztem ezt cikinek. Az, hogy valaki egyedülálló, önmagában szerintem nem szégyellnivaló, és a tinder az egyik legközkedveltebb app ismerkedésre, nincs ebben semmi. Viszont én kb minden ismerőst balra húztam (1-2 kivétellel), aztán előfordult, hogy privátba megkerestek, láttak stb. Nem volt ebből sose nagy ügy.

Ha puncson, viszonyon, stb lennék fent, vagy jelen helyzetemben úgy, hogy már házas vagyok, és így futnék bele ismerősbe, na az már gáz lenne!

2023. aug. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!