Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már hogy belementél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy belementél egy kapcsolatba, amiről tudtad hogy nem lesz hosszú életű, és csak átmenetinek tekintetted, addig míg lesz komolyabb? Ha igen, miért csináltad és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Ilyen sose. Szerintem nem csak a másikkal cseszel így ki, de magaddal is, meghunyászkodsz. Olyan volt, hogy nem voltam biztos a másikban, mert hülyén viselkedett, de attól belementem, mert reménykedtem, hogy jó is lehetne.
2023. ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

1-es te a fordított esetet írtad le.

Te nem tudtad, hogy mit akar, de ő tudta, csak nem mondta el. A kérdező ezt kérdezi. Abban igazad van, hogy húzza a másik idejét és nem tisztességes, de ugyanazt a szitut írtad le csak az érem másik oldalán voltál.

2023. ápr. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Nem hinném hogy sokan válaszolnának mert egyenlő lenne egy beismeréssel.

Vele sok mindent megtettek, de hogy ő ilyent, na ne már?

Aztán meg az okai főleg nem kellemesek aki bele is ment ilyenbe.

2023. ápr. 6. 15:04
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én igen, de a másik fél is teljesen tisztában volt ezzel és ő is ugyanúgy állt hozzá. Mindkettőnknek jólesett egy búfelejtő partner nagy szakítás után, jól elvoltunk, de komolyabb kapcsolatban sose működtünk volna és nem is akartunk. Pár hónap után vége is lett és nem váltunk el haraggal, egyikünk részéről se alakultak ki érzelmek.
2023. ápr. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%

2, azért ez egy sokkal összetettebb szituáció, amiről írtam :) de ki tudja, lehet az érem másik oldalán voltam a nélkül, hogy tudtam volna. Mindenesetre 2 hónapnál többet nem bírtam abban a kapcsolatban, és én mondtam ki végül hogy hagyjuk egymást, mert szinte le volt szrva a fejem. (Aztán persze már nagyon kellettem neki, de soha többé nem mentem vissza hozzá)

Lényeg, hogy felesleges belemenni ilyen bizonytalan kapcsolatokba, mindkét oldalról!

2023. ápr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%

Volt ilyen igen, nagyon nem tetszett a lány, egyenesen undorodtam tőle, több évet húztam le vele...felejtőnek akartam őt, 1-2 szex, egy kis lelkizés, osszebújás stb.

Három éve vagyok vele és végül beleszerettem...és amikor szerelmes lettem belé, akkor jött a nagy szopás, megcsalt. :DD

2023. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

6#


Meg is érdemelted. :DDD

2023. ápr. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos csináltam, és úgy, hogy ezt explicit nem mondtam el a másik félnek. Nekem sem volt jó érzés, főleg utána végiggondolni, hogy 3 hónapot vettem el az életéből. Egyáltalán nem vagyok erre büszke, és karmától visszakaptam, az ezt követő 3 évben elég sok szar ért párkapcsolati szempontból.
2023. ápr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
nem, nem használtam senkit búfelejtőnek és kapcsolatfüggő sem vagyok
2023. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
60%

Csak ilyenekben vagyok.

Már ránézésre látni rajtuk hogy házasságot jövőt ne nagyon tervezzek velük, de mivek nincs akivel lehetne így maradnak az ilyenek.

2023. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!