Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasinak a kisujján direkt meghagyott hosszú köröm van, az erősen redpill ugye randinál?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm mesélt már ilyet hogy egyszer egy zenésznek volt ilyen a kisujja, de neki sárgás enyhén szürkés volt a kisujj körme.

Valamelyik nap volt egy randin egy rendes fiúval, bölcsész volt, de neki is ezt vettem észre az ujján.

Gyorsan véget ért a randi, igazából ámulat és valami undor fogott el.

Volt már mással ilyen randin hogy valami fura testi dolog került elő és ezért véget ért a randi?


2023. márc. 22. 22:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Redpill? Ez aztán a freudi elszólás, incelke.
2023. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Red-nek red, de nem pill, hanem flag.
2023. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Bocsi a teló belejavított.

Redflag-et akartam írni.

Amúgy nekem kicsit undi volt, de inkább csak ámúltam hogy miért nem tudja valaki levágni rendesen a körmeit.

2023. márc. 22. 22:47
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Ja, pl. a karfiolsegg egy feszülős leggingsbe gyömöszölve nálam instant red flag. Hiába hiszik azt a csajok, hogy ők mind gyönyörűek 100 kilósan is.
2023. márc. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
Kínai hagyomány szerint szerencsét hoz a hosszú kisujj köröm
2023. márc. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Azzal tudják tisztítani a fülüket. xD

Fúj :D

2023. márc. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Sokmindenhez jó a köröm.
2023. márc. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Autocorrect, persze XD


Amúgy a kisujjköröm zenésznél epic jelző, ugyanis a flamenco gitárosoknak kell hosszú kisujjköröm. Aki meg ilyet tud annak még én is szétteszem alábam, pedig férfi vagyok XD

Átlag finger-picking gitárosnak a jobb kezén a hüvelyktől a gyűrűsig hosszú a köröm, de az sem igazán hosszú, csak nincs tövig vágva, mint mondjuk a bal kezén kell, hogy legyen.


Viszont a gitáros körme ha nagy, annak ápoltnak kell lennie. Egy jó gitáros köröm közelharci fegyvernek is minősül, mivel a pengetés miatt nagyon kemény és ellenálló. DE SEMMI ESETRE SEM GOMBASÁRGA! A gombás köröm használhatatlan zenélésre.


Ami viszont valószínűbb, hogy fülzsír kikaparására használja, mint valami boomer. Esetleg végtelenül praktikus módon levél felbontására, de lássuk be, ez sem épp olyan dolog amihez alkalmazkodnia kellene a testünknek...:D


Szóval igen, ha ilyet látsz, 90%, hogy fuss. De persze előtte nyugodtan megkérdezheted miért ilyen. Legrosszabb esetben kellemeset csalódsz, hisz alapvetően az elfutás volt tervben:D

2023. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Én el se gondolkodnék rajta, elég annyi is, hogy undorít.
2023. márc. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Már az red flag kéne, hogy legyen, ha bölcsész.
2023. márc. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!