Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon hosszú párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hosszú párkapcsolat után, hogyan kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Ciki-nem ciki, én egyszerűen nem tudom. Sose voltam jó lányok felszedésében, tiniként sikerült, és 7 évig voltam együtt a párommal. Arra még emlékszem, akkor hogy mentek a dolgok, de most 20-as éveim közepén, lövésem sincs.

Mit javasoltok egy olyan embernek, aki újrakezdené az ismerkedést ennyi év után?

26F


2023. jan. 4. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Miért, a kapcsolatod alatt lényegében semmit nem tanultál meg abból, hogyan kell a másikkal kontaktust létesíteni?
2023. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Első körben zard le a kapcsolatot az exeddel, lépj túl rajta. Aztán szedd össze magad és utána menni fog, majd jön olyan, akinek szívesen leszel a közelében, onnantól magatol megy majd.
2023. jan. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Ugyan ebben a cipőben járok.😅 Én nem fogok random emberekkel elkezdeni ismerkedni (én is kiestem már a rutinból), hogy vagy bejövök neki vagy se. Rakok ki új profilképet aztán megnézem melyik szingli csaj likeolja (mert olyat úgysem likeolunk aki nem tetszik..) aztán pedig erőt veszek magamon és ráírok hátha.. Így már egy fokkal talán biztosabb a dolog mint random csajokkal kezdeni.
2023. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben, bàr én vettem a bátorságot és elmentem rosszlànyhoz azóta 😅
2023. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!