Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már hogy belementél egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy belementél egy kapcsolatba, amiről tudtad hogy nem lesz hosszú életű, és csak átmenetinek tekintetted, addig míg lesz komolyabb? Ha igen, miért csináltad és milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 6. 14:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem, nem volt ilyen. Akivel együtt voltam, mindig komolyan gondoltam. Olyan volt, hogy annyira nem jött be az illető, de akkor is hosszú távra terveztem.
2023. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen, volt ilyen.


A nő nagyon csinos volt, én nagyon magányos, a szex isteni volt, de tudtam, hogy nem vagyunk egymásnak teremtve, hosszú távon nem fog működni. Valamivel több, mint fél évet voltunk együtt.

2023. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan kapcsolatom, ahol a másik valószínűleg a kezdetektől tudta, hogy nem engem akar. Ismerkedett a hátam mögött közben. Nagyon megbántott, másfél évet vett el az életemből.
2023. ápr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
Olyan velem is volt hogy más hitette el velem hogy valami komoly van köztünk, közben csak átmeneti voltam. Egy félévem rest in peace
2023. ápr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
71%
Mások érzelmeivel játszani a legszemetebb dolog.
2023. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel 20+ évesen nem volt kapcsolatom ,így nem egyszer majdnem bele mentem ilyen kapcsolatba. De hála Isten mindig észhez tértem ,meg valahogy a lélek se vitt rá végül sosem. Véleményem szerint egy ilyen kapcsolatnál az egyedüllét is jobb.
2023. ápr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 18 évesen. Mert már mindenkinek volt kapcsolata és én is akartam. Ezért gondoltam megpróbálom a sráccal, hátha majd jó lesz. Nem lett. Az elején még maga a tudat tetszett, hogy van valakim, a fiúval is elvoltunk. De aztán kezdtek nagyon zavarni a rossz tulajdonságai. Fél évig tartott, aztán szakítottam.

Rossz érzés volt, mert igazából mondhatni kihasználtam, bár ez akkor még mikor összejöttem vele, nem volt ilyen tudatos mint ahogy itt most ezt utólag már átlátom. Akkor csak gondoltam miért ne, majd lesz valami. Meg amúgy is fiatalok voltunk, nem örökre tervezett amúgy sem az ember. De a szakítás után kiderült, hogy ő nagyon is úgy tervezett már velem. Szar embernek éreztem magam amiért így megbántottam.

2023. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!