Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikertelen férfitársaim! Másn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikertelen férfitársaim! Másnak is rossz érzés társkeresésnél,mikor látnak egy szép miniszoknyás nőt és tudják hogy soha nem kaphatnák meg?

Figyelt kérdés
Nő még végig is mér és látszik rajta a sajnálat,undor hogy egy ilyen pasival max udvart takaríttatna.
2023. ápr. 3. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nem foglalkozom vele. Ne olyanokért ácsingózz, akiknél te magad is tudod, hogy esélytelen vagy. Vágyhatok én Ferrarira, ha a 16 éves Opelemet is alig bírom fenntartani.
2023. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert szerinted a ronda nőknek könnyebb?
2023. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

Pffff

Ezt úgy írod, mintha nem az lenne a teljesen normális és 99%-ban reális, hogy nem kaphatsz meg mindenkit.

Hát tudd, a nőknél sikeres férfiak sem kapnak meg mindenkit, így nekik is van olyan nők akire csorgatják a nyálukat, de soha nem kaphatják meg.


Amíg nem látsz reálisan a ivlágot illetően, szenvedés lesz a léted. Javadra válna, ha szép lassan felnőnél.

2023. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen kérdések egyrészt kiábrándítóak, másrészt megerősítenek abban, hogy nem kell itthonra férfi.
2023. ápr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Nekem igen. Nyilván kudarcnak élem meg azt, hogy a társkeresésben nem vagyok sikeres: az ilyen csinos, számomra vonzó lányoknál sokszor az első gondolatom, hogy nem vagyok nekik elég, nem vagyok elég jó. Az elutasítás alaptapasztalat. Ez az én belső működésem és megrögzött rossz gondolkodásom, amellyel meg kell tanulnom együtt élni, és fokozatosan változtatni.
2023. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem vagy Brad Pitt ne akarj Angelina Jolie-t szerintem.
2023. ápr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%

Tehát az, aki miniszoknyában járkál tíz fokban, flegma fejjel, az istennő... Értem!

Kérlek, mesélj még!...

2023. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem fogod fel, hogy ez mennyire félelmetes. Úgy gondolod, megtagadnak tőled valamit, ami jár neked. Tudom, hogy a férfiak így nőnek fel, hogy úgy érzik, nőket "kapni" kell, és nekik minden jár, és baromi félelmetes ezt olvasni.
2023. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Nem, ami jobban zavar, hogy azért mert nem vagyok egy bunkó, kihaénnem férfi, egyetlen nő sem akar még randizni sem velem.

Ez az igazi rossz érzés, nem érdekel a hiperszuper szép nő a miniszoknyájával, mert lehet hazaviszed és csak fekszik mint egy fa. Vagy elvárja, hogy eltartsd, mert ő azt szokta meg.

De egy értelmes,kedves nő tökéletes lenne nekem hasonló értékrenddel. Csak hát akik ilyenek, vagy foglaltak, vagy felfelé választanak szokásosan.

Tehát a legjóképűbb, izmos férfiakra vágynak...

Aztán sírnak, hogy miért csalta meg őket, meg stb.

Személyes tapasztalatból írom, több nő aki régen haver volt, sokat beszélgettem ilyenről velük.

Az egyiknek még előre meg is jósoltam, mi fog történni. Persze nem vagyok jövőbe látó, csak annyit tudtam, amennyit ő leírt a srác viselkedéséből.

Annyiból simán megmondtam.

De élőben is látom, nagyon sok sráccal dumáltam, aki nőknél sikeres volt mindig. Ha jól nézel ki, szinte teljesen mindegy mit mondasz, az az igazság.

Ha nagy hülyeséget beszél, a nők akkor is nevetnek rajta és körülötte vannak...

2023. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%

Dehogynem zavar... de hát mit tudok csinálni, azt dobta a gép, ami van.

Ami engem még inkább zavar ezzel kapcsolatban:

Minden férfi vágyik a szépre, a szexire. A jóképű alfahím, és a számkivetett bétahím is. De ha a bétahím netán ezt be meri vallani, akkor rögtön letámadják, hogy "hát te hogy merészelsz szexi nőt akarni?!?! Hát neked az nem jár!!! Add lejjebb az igényeidet!!!"

Oké, a bétahím lejjebb adja az igényeit, összejön egy nem olyan szép, nem olyan szexi nővel, mert hát ez az ő szintje. De persze nyilván nem vonzódik hozzá annyira, mint a feszes testű babaarcú csajhoz. Erre mit mondanak:

"Fuuuj, te szemét patkány, te nem is szereted őszintén azt a nőt, csak hitegeted, hazudsz neki, hát dögöljön meg az ilyen!!!"


Erre mondom, hogy WTF?! Akkor mi legyen? 🙄

2023. ápr. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!