Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mennyire zavar az, ha egy férfinek rossz állapotban vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Azért foglalkoztat ez a kérdés, mert van egy-két ismerősöm, akinek rohadnak a fogaik és ettől büdös a szájuk, de párkapcsolatban élnek.

Ha valaki így odamennek hozzátok ismerkedni ez befolyásolná a hozzáállásotokat?



2023. márc. 22. 00:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokaknak zavar.

Nyílván van aki elfogad így is, de szerintem rohadt igénytelen. Rohadnak a fogai, és emiatt sem megy el fogorvoshoz? Az nem baj, ha összevissza állnak, de legyen már egészséges, ápolt.

2023. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Engem zavar.nagyon fontos h a partnerem legyen igényes,ápolt és ennek egyik alapja hogy rendben tartja a fogait.egészségügyi,de esztétikai kérdés is ez egyben.
2023. márc. 22. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nem mindegy, hogy valakit így ismer meg a nő vagy 10 év házasság után lesz gond a fogakkal és fél elmenni orvoshoz.
2023. márc. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A szabálytalan fogsor nem zavar - nyilván egy bizonyos pontig. Sajnos nekem sem tökéletes, és csak műtéttel lehetne helyrehozni, aminél jelenleg ezer fontosabb dologra gyűjtök.


Az viszont rettenetesen zavarna, ha higiéniai problémái lennének.

2023. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon zavarna! Ha kivan rohadva vagy ha brutálisan kusza, mindkettő.
2023. márc. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Gyerekkori barátom, nincs elől meg a két lapát foga és 10/10-es felesége van.

Mindenki így ismerte és ismeri, nem akarja meg csináltatni. Azt mondja, ez a szex epile.

2023. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Zavar. Tudom, nem olcsó a fogpótlás/kezelés, de ha nem hanyagolja el és időben elmegy ellenőrzésre, egy-egy tömést, pótlást kibír fizetni, van ami tb-re is megy. Tehát nem, nem fogadom el azt,hogy pl fél és ezért nem megy el. Eleve igénytelenségre vall, a másik pedig hogy szemtől-szembe állsz ha beszélsz bárkivel, azonnal feltűnik ha nincsennek rendben a fogai.
2023. márc. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%
Ha egy foga is rossz = kuka
2023. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért túlzás 8-as. Pl néha nem is tudod hogy van rossz fogad.Nekem van egy épített fogam ami időnként érzékeny. Voltam már többször fogorvosnál, röntgenen, nem tűnik lyukasnak az építés alatt. Ez az építés egy fehér színű tömésszerű a lecsiszolt fogon. Kívülről semmit nem lehet látni eleve. Akkor ha mégis rossz az a fogam, akkor én is kuka lennék, csak ezért?Menj már!
2023. márc. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

9

Szerintem úgy értette, hogy kezeletlenül rossz, tehát lyukas, szuvas, letört stb. Alig hiszem, hogy egy fogtömés miatt ejtene egy amúgy jó csajt/pasit.

2023. márc. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!