Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, titeket mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket mennyire zavar az, ha egy férfinek rossz állapotban vannak a fogai?

Figyelt kérdés

Azért foglalkoztat ez a kérdés, mert van egy-két ismerősöm, akinek rohadnak a fogaik és ettől büdös a szájuk, de párkapcsolatban élnek.

Ha valaki így odamennek hozzátok ismerkedni ez befolyásolná a hozzáállásotokat?



2023. márc. 22. 00:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%

#8!

Veled minden rendben! Tökéletes vagy, ugye? Nekem minden fogam meg van, ápoltak, igényesek de ez a felfogás amit és ahogy te kijelentés az gusztustalan.

2023. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha tényleg rohadásról van szó, az zavarna. de ha természetes fogai vannak, de mondjuk nem hófehérek vagy nem teljesen egyenletes az nem zavar. Szerintem amúgy is nagyon ritka hogy természetesen valakinek szép fogsora legyen (legalábbis az én környezetemben)
2023. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Gondolom itt még csak arról van szó, hogy külsőleg nem látszik semmi, de büdös a szája a rossz fogaktól. Nem kellene a büdös szájú pasi.
2023. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Konkrétan kettő ilyen embert ismerek. Mind a kettőnek már feketék. Az egyiknek nem tudom, hogy miért ilyen, de van barátnője. A másik retteg elmenni fogorvoshoz, de neki már felesége és gyerekei is vannak. Szóval lehet, hogy ismerkedésnél még nem volt ilyen.
2023. márc. 22. 10:37
 15/20 anonim ***** válasza:
De miért a legalja emberek a példák mindig? Nem lehetne felfele keresni a bálványokat?
2023. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Iszonyatosan zavarna. Nekem eddig csak egyetlen olyan párom volt, akinek rosszak voltak a fogai, nem is tehetett róla egyáltalán, mert egy gyógyszer miatt volt és sajnos ő is rettegett a fogorvostól, de hát... nem, ezt még egyszer nem fogadnám el (egyébként nem volt büdös a szája).


Nekem is van még "tartozásom", mert nemrég egy másik dokihoz mentem a magánrendelésen, ahova járok és ő szó szerint azt mondta, hogy "rohadnak" a bölcsességfogaim. Majdnem rosszul lettem. És főleg az volt a gáz, hogy a korábbi fogorvosaim soha nem mondták ezt, pedig teljesen rendszeresen járok fogorvoshoz. Most már az egyiket kihúzták, megyek a következőt kihúzatni (persze nagyon drága dolog) és legutóbb azt mondta a doki, hogy lehet, hogy a többit (még) nem kell kihúzni.

2023. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy lehet valakinek már fekete a foga? Nem pusztul meg a fájdalomtól? Amúgy meg ki tudja miért van mellette valaki, hát biztos nem a csodálatos szája miatt. Attól, hogy van felesége, még nem kizárt, hogy elhányja magát, ha ránéz.
2023. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Amúgy ezt én sem értem, hogy már hiányzik a fog fele, tele van sötét foltokkal, büdös és hogy hogy nem fáj neki?
2023. márc. 22. 14:05
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után elhalnak az idegek, utána már nem fáj többè a fog.

Persze amìg eljut odáig, többször feldagad, tályog is keletkezhet, ami szörnyen fájdalmas.

2023. márc. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
53%
F vagyok ugyan, de mindkét nemnél zavar az ilyesmi. Amúgy én fogorvosi javaslatra távolíttattam el a négy bölcsességfogam (az egyik volt picit lukas). Én folyamatosan járok fogorvoshoz. Aki nem ezt teszi, és főleg gázos szájjal, nem értem, hogy tud élni.
2023. ápr. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!