Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Dating appon találkoztál már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dating appon találkoztál már munkatársaddal vagy az exeddel? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Én elsüllyednék szégyenemben, ezért is ódzkodok attól hogy letöltsem ezeket :D

Meglátnám egy munkatársam, bedobnám a telefont a wcbe és felmondanék :D



2023. júl. 16. 18:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Találkoztam, szerintem nincs semmi ciki benne, ha szinglik vagytok miért ne legyen fenn valaki?
2023. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

"Én elsüllyednék szégyenemben" - Akkor ne menj dating app-re.

Csak olyan helyeken legyél jelen, amiket nem szégyellsz és vállalni tudsz.

2023. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Akkor győzzetek meg hogy hogy nem gáz ha a következő meetingen ottvan az a személy és tudja rólad az egész “dating” profilos infókat… amíg eddig te neki csak Tamás/Renáta voltál a marketing részlegről… (példa)
2023. júl. 16. 19:07
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Több kollégámat is, igen.
2023. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ebben semmi ciki nincs. Nem titkos infókat ír ki szerintem az ember egy dating profilra. Mármint én legalábbis tuti nem valami nyálas ömlengést írnék arról, hogy milyen magányos vagyok és bár felmelegítené végre valaki az ágyamat, hanem egy vállalható bemutatkozást, ami nem gáz senki előtt.
2023. júl. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Mivel dating appra is vállalható fotókat teszek ki, vállalható bemutatkozással, így egyáltalán nem érezném cikinek. Ez ma már nem fura szerintem 😀
2023. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
79%
Melyik evszazadbol jottel, ahol ez cikinek szamit?
2023. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem amig nem a ferjed latod meg vagy o teged, addig teljesen rendben. Miota szegyen a tarskereses?
2023. júl. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
6%

Nálunk is ciki lenne.

Az a meno hogy mindenki házas gyerekes vagy komoly kapcsolata van. A azinglikre plane akik evekig is azok, szerencserlenként tekintenek.

De itt is megy mikor bezzegeznek hogy neki férje van

2023. júl. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
88%

Exemmel nem, de kollégámmal többel is. Olyannal is, akiről tudom, hogy felesége és gyerekei vannak, de azokat letagadva volt f3nt társkereső appon aktív státusszal, friss fényképekkel. Hogy mit éreztem? Szánalmat és undort iránta.


Találkoztam olyan kollégáéval is, amely adatlapja alapján rá kellett sajnos jönnöm, hogy élőben nem rúghatok nála labdába, pedig egyébként megtetszett élőben is már korábban. Szóval ott meg önsajnálatot.


Mindegyikben közös, hogy a fényképet meglátva kíváncsiság volt bennem, hogy vajon mit írnak. Pl. egy kollégámról ott tudtam meg, hogy biszex.....

2023. júl. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!