Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ódzkodnak sokan ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ódzkodnak sokan ba gyerekes nőkkel való ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
Olyan szexi anyukák vannak, bűn kihagyni őket egy ilyen miatt.
2023. júl. 11. 09:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
79%

"Mert akinek már van gyereke, az nekem már nem fog szülni."


Arra nem gondolsz, hogy akinek nincs, annak azért nincs, mert nem akar, és "neked" sem fog szülni?

2023. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%

"Ha nem volt biztos benne, hogy stabil a kapcsolata, minek vállalt gyereket?


Ez már önmagában egy hatalmas negatív dolgok halmazát árul el a nőről: felelőtlenség, megfontolatlanság, ösztönlény, nem tud gondolkozni, valószínűleg unintelligens iskolázatlan, stb."


Kedves 19-es, felelősen, megfontoltan vállaltunk gyereket, a sokadik lombik sikerült, és eddigre már nemcsak egy MD-m és egy MSc-m volt, de megvolt a PhD-m is. Honnan kellett volna gyanítanom, hogy több mint tíz év boldog házasság után valaki frontálisan belerohan a férjem autójába, és egyedül maradok a lányommal? Miért engem minősít annak a sofőrnek a felelőtlensége, aki miatt elveszítettem a szabályosan közlekedő férjemet?


Eltelt tíz év, felneveltem a lányomat egyedül, már 16 éves. És néhány éven belül kirepül. Nevelésre már nem nagyon fog szorulni, főként, hogy külföldre megy majd egyetemre. Ennek fényében mostanában néha felvetődik bennem, hogy nem biztos, hogy egyedül szeretnék megöregedni. Ötven körül pedig nehéz elhinnem, hogy atomlúzer valaki attól, hogy olyan társat választ, akinek vannak (szinte) felnőtt gyerekei.

2023. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Tehát akinek nincsenek együtt a szülei, annak szexi az apja? Akkor miért vagytok ilyen kuurva rondák?
2023. júl. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy ha a csávó lelép és szar ember, az is a nő hibája. Férfiként semmiért nem kell felelősséget vállalnod. Azt a szülőt fogják ekézni, aki marad.
2023. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem cringe mikor valaki random százalékokkal dobálózik? :D tény hogy manapság ritkán életre szóló egy házasság de ez inkább egy társadalmi tünet nem csak a nők hibája
2023. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%

A kisgyerekes anyukák esetében önként vállalod férfiként, hogy beállsz a sor végére és az a legjobb ha semmit nem tervezel előre mert úgy sem fog összejönni. Laza kapcsolatra lehet jó, ha mégsem lesz tartós senki nem fog reklamálni, ez a tapasztalatom.

Ha a gyerekek már nem igényelnek 14h felügyeletet, inkább csak pénzelni kell őket az még működhet is, voltam ilyen kapcsolatban, kifejezetten jól kijöttem a 2 gyerekkel, ez működött. Megismerkedésünkkor 13 éves volt a kisebbik, az már kezelhető volt, nem kellet minden programról hazasietni vagy 5 percenként nézni a telefont.

40 felett viszont rá kellett jönnöm, hogy ez csak időhúzás volt az életemben, bár szóba került a közös gyerek kérdése, de 40 évesen nem erre vágyik egy 2 gyerekes anyuka, tisztelet a kivételnek. Olyan pasit keres aki segít neki kikapcsolódni és kiszakadni a hétköznapok robotjából. Minden gyerekes nővel azért kezdtem kapcsolatba mert jól tartották magukat és külsőre az eseteim voltak, a személyiségüket sokkal nehezebb volt kiismerni, megismerni a gyerekek mellett mind egy szingli nőnél.

Kipróbáltam ezt is az életemben, nem hiszem hogy még egyszer kipróbálnám max akkor ha nincs képben a gyerek apja és lenne közös gyerek, de ez a ritka.

2023. júl. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Azert a kedves harmas kommentelot kerdeznem, hogy ekkora baromsagot honnan tud osszekotorni?!


Draga, 23 evesen szultem a lanyom, fiatal vagyok, szep vagyok es csinos, es meg azt is megmerem kockaztatni hogy a te parod soha nem fog igy kinezni szules elott, nem hogy utan. Tehat mit kellene csinalnom ha nem szexelni?! Kotogetni?!😂 ennyi erovel ha megszuletik a gyereked akkor emlekeztesd magad majd arra,hogy tobbe ne szexelj, hiszen mar apuka leszel es foglalkozzal csak a gyerek hurcibalasaval es a kiadasokkal, a kertet es a kocsit is tartsd rendbe es probalj meg nem undorodni a kocatol melletted. Mindegy ha 30 vagy, mindegy van-e feleseged es jol valasztottal, szexelned akkor sem kell, mert mar megtetted ami a dolgod volt, onnantol kezdve az egyetlen nedves dolog amire gondolnod kell az a pisis pelenka.


Az persze mas, hogy neked nem jon be a szingli mama kolokkel, de hogy szerinted ha gyereke van valakinek akkor meg all az elet es csak a gyerek letezik, igy valoban borzalmas eleted lesz es te leszel aki mar terhessegtol undorodni fog, mjad szeretot tartani es utana csak csicskanak hasznalni az asszonyt, hiszen mire masra jo egy no..

2023. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
74%

30: Annyira jó, hogy mindent tudsz rólunk. :D Az exem egy 170 centis, köpcös, kopaszodó pasi volt, mikor összejöttem vele, még csak gazdag sem volt, egy lepukkant öreg autón kívül nem volt semmije. Igazi tökéletes férjjelölt. :D Az én házamba költöztünk, mikor összaházasodtunk és a gyerek születése után szépen belekényelmesedett a helyzetbe, elkezdett csajozni (pedig előttem összesen két komoly kapcsolata volt csak, és nem, nem kamuzott, régebb óta ismertem már és volt egy csomó közös ismerősünk is). Én dobtam ki, ő maradt volna még...

A mostani párom, aki gyerekkel együtt vállalt fel, 180 feletti, sportos, jóképű. Szóval pont fordítva van, mint ami a fejedben él. ;)

2023. júl. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a gyerekes nőkkel, tisztelem is őket, hogy egyedül is helytállnak, engem is anyám egyedül nevelt fel és nagyon felnézek rá. Viszont a mozaikcsalád dolgot mindenképpen olyan extra tehernek érzem, amit el akarok kerülni. Úgyis rengeteg kompromisszum kell egy kapcsolathoz, még egy nem hiányzik pluszban.
2023. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
27: ma láttam egy nagyon szép, kecses, karcsú édesanyát a buszon az 5 év körüli kislányával. Meseszép mindkettő, a gyerek klasszikus "apa legféltettebb kincse", úgyhogy részemről maximálisan elfogadható adott esetben egy ilyen szituáció.:D
2023. júl. 11. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!