Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ódzkodnak sokan ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ódzkodnak sokan ba gyerekes nőkkel való ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
Olyan szexi anyukák vannak, bűn kihagyni őket egy ilyen miatt.
2023. júl. 11. 09:23
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*a gyerekes nőkkel...
2023. júl. 11. 09:27
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Nekem pár férfi barátom, akiknek még nincs gyerekük azt mondták, hogy félnek hogy nagyon megkedvelik a gyereket aztán meg szakítás lesz.

Volt ismerősöm, egy év után szakított a csajjal, aztán még hetekig sírt mert hiányzott neki a nő 7 éves kislánya. Ilyen esetben nyilván nem olyan nagyon indokolt a kapcsolattartás, nem ő nevelte, csak megszerette.

Egy gyerekhez nagyon könnyű ragaszkodni.

2023. júl. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerűen taszít, hogy gyereke van. Az a nő akinek már gyereke van az a szememben nem "nő" többé hanem inkább "anyuka". Annak már legyen a gyereke a mindene, és ne a szexen járjon az esze és ne akarjon pasizni. Ha elhagyta a gyereke apja, úgy járt, miért nem választott normális pasit, aki nem csalja meg?

Ez a véleményem.

2023. júl. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

1: igen, valid szempont, megértem.


Kedves Modik!


A 2-est nehogy töröljétek! Ilyet azért még itt is ritkán olvasok...

2023. júl. 11. 09:43
 5/31 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is kizáró ok, nem bajlódnék más gyerekével
2023. júl. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Ja, ezzel sincs semmi gond, teljesen érthető szempont ez is.
2023. júl. 11. 09:45
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sokan tartanak az ex vagy volt férj állandó jelenlététől a közös életben. Bár nyilván lehet normálisan is kezelni ezt, de a legtöbbeknél nincs így. Ez valószínűleg egy állandó konfliktus forrása lesz, még a gyerek nem lesz nagykorú felnőtt ember..
2023. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Hú, egyszer futottam bele hasonlóba... Nem voltak már együtt, de a nőnek még volt kint face-en közös kép az apuval. Nem is erőltettem aztán az ismerkedést.
2023. júl. 11. 09:58
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem ódzkodom tőlük, egyszerűen csak nem akarok gyereket.
2023. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én a másik oldalról tudok nyilatkozni (elvált anyaként), rengeteg dolog van, ami miatt nem szeretnének vagy csak kevesen.

-akinek gyereke van, azzal a spontán randik kilőve. Az elején nyilván még a gyereket sem mutatja be (én se mutattam be, csak 3hónap kapcsolat után), így max akkor van randi, ha van gyerekfelügyelet (nagyi, szitter...). Utána is vagy gyerekes program vagy felügyelet kell a gyereknek.

-a gyereknek van apja is. Láthatások stb. Nem minden férfi szeretné (jogosan), hogy az ex rendszeresen megjelenik. Mi kulturáltan váltunk el, nincs semmi konfliktus, csak a gyerekről beszélünk, de a gyerek apjának is ugyan annyi köze van a gyerekhez, mint nekem.

-a mozaik családosdi bonyolult és nehézkes néha. Minden félnek partnernek kell benne lennie, vagy bukik az egész.

-ahogy fentebb írták: szakításnál sokkal rosszabb, hisz a gyereket is megszereti az aki neveli, a gyereknek is rossz, ha "kikerül a képből" az, aki x hónapig vagy évekig az élete része volt.

-saját példám, ez nem mindenkire igaz: sokkal magasabban volt a léc már anyaként! Bármilyen embert nem engedtem a gyerekem közelébe. Nem pótapát kerestem neki, de én "csomagban jártam" egy gyerekkel, akiért felelősséget vállaltam. Aki nem szeretné más gyerekét nevelni vagy 0 türelme van hozzájuk az szóba sem jöhetett, vagy olyan akinek teljesen más elképzelései vannak a gyereknevelésről stb esetleg nagyon komolytalan, mert egy kisgyerekes családba bekerülést nem lehet félvállról venni. A gyerekkel sok macera is jár, nem csak cukik.

De rengeteg ilyen "apróság" van, én sose éreztem gondnak, ha valaki nem szeretne velem ismerkedni azért, mert van gyerekem. Joga van így dönteni/válogatni. Találtam olyat, akinek egyik sem probléma. Elfogadta, hogyha velem akar komoly kapcsolatot akkor egy kisgyereket is kap, egy családba csöppen bele, nem csak egy kapcsolatba.

2023. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!