Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ódzkodnak sokan ba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ódzkodnak sokan ba gyerekes nőkkel való ismerkedéstől?

Figyelt kérdés
Olyan szexi anyukák vannak, bűn kihagyni őket egy ilyen miatt.
2023. júl. 11. 09:23
1 2 3 4
 11/31 Leclerc ***** válasza:
11%

Semmi garancia nincs rá, hogy nem akar majd ujra összeállni az exel, mondván hogy “ a gyerekek miatt meg kell próbálnia”.

Meg az amit a kettes írt.

Ha apuka nincs a képben, akkor én nem ódzkodik a dologtól.

2023. júl. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

mert mérhetetlenül bonyolultabb az élet, ha gyereke is van

és hacsak nem 40 felett keresgélsz, jó eséllyel fogsz találni neked tetsző nőt a gyerek nélküliek körében is.

2023. júl. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
16%
Már 30 felett se könnyű mert vagy van gyerekük vagy nagyon akarnak. Akit meg még nem csináltak fel ennyi idősen sokszor úgy néz ki hogy bottal se piszkálná meg férfi.
2023. júl. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

"Akit meg még nem csináltak fel ennyi idősen sokszor úgy néz ki hogy bottal se piszkálná meg férfi."

azok inkább azok, akiket már felcsináltak párszor, és a gyerekek körüli szopás teszi ki az életüket

2023. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

Mert akinek már van gyereke, az nekem már nem fog szülni.

Az első gyerek vállalása főleg érzelmi kérdés, a második inkább racionális.

2023. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%
Bàr én gyerekes férfival ismerkedtem igy ez kicsit màs, de nàlunk az volt a gond, az ex ha füttyentett ugrania kellett....màrmint Persze a gyerek volt az ürügy. Belebarmolt nem egy estébe vagy nyaralàsba így, kamu dumàkkal. Sokan az exek miatti kavaràst akarjàk elkerülni azért nem kezdenek velük. Mert nekem is pl ezzel volt bajom, a kislànya nagyon aranyos volt és szòfogadò.
2023. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn pl azt figyeltem meg hogy akik jól néznek ki általában már van gyerekük
2023. júl. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Az itteni válaszok alapján: feltételezések miatt. Végigolvastam a válaszokat és kb. a 80%-a nem igaz rám annak, amit a gyerekes nőknek tulajdonítanak. Szerencsére a párom már ismert, mire összejöttünk, pontosan tudta, hogy milyen az életem, milyen a kapcsolatom a gyerekem apjával és így számára nem jelentett akadályt, hogy gyerekem van. De pl. a legjobb haverom is gyerekes nőt vett feleségül és már úton van a közös is.
2023. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
18%

Ha nem volt biztos benne, hogy stabil a kapcsolata, minek vállalt gyereket?

Ez már önmagában egy hatalmas negatív dolgok halmazát árul el a nőről: felelőtlenség, megfontolatlanság, ösztönlény, nem tud gondolkozni, valószínűleg unintelligens iskolázatlan, stb.

Erre még rájön, hogy természetesen ki a fene akarja nevelni más férfi gyerekét? Csak az atom lúzerek. Legalábbis egy minimális önbecsüléssel rendelkező férfi eleve nem megy bele egy béta szerepbe, hogy más férfi génjeit hordozó utódot neveljen.

2023. júl. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

"Végigolvastam a válaszokat és kb. a 80%-a nem igaz rám annak, amit a gyerekes nőknek tulajdonítanak. "

rád lehet, hogy nem igaz

a gyerekes nők 80 %-ára viszont igaz, és ez pont elég ahhoz, hogy férfiként eleve ne nagyon legyen kedved gyerekes nővel kezdeni. az embernek nincs végtelen ideje és energiája, hogy kiderítse, hátha mégse.

2023. júl. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!