Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik megbántá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik megbánták hogy korábban milyen kritériumok alapján választottak párt?

Figyelt kérdés

Pl csak a magas, jóképű, trendiskedő/nagykepű, sportos , milliomos szülőkkel megáldott emberekkel ismerkedtek szándékosan csak! Aztán jött a feketeleves?


Csak azért kérdezem mert nem jobb lenne sokaknak ha inkább a személyiség alapján keresnék a partnert? Sok femcel is van aki gyűlölködik a sikertelenség miatt, de nem gondol bele hogy saját magának okozza ezt az állapotot! Azzal mondjuk hogy alapfeltétel köze sorolja a diploma meglétét (voltam diplomaosztáson de nekem már nem jutott :D) vagy 700 e - 1 millió közötti fizetést mikor az országban több millió ember bére sem éri el a 350 ezer nettót.


2023. júl. 9. 09:25
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, szerintem add fel. Nem fogsz olyan nőt találni, aki megbánta, hogy elszalasztotta az incelt. Ennek inkább örülni szoktak.


Olyan nő meg nagyon kevés van, akinél alapfeltétel a minimum 700 ezres fizu. Az, hogy te ilyen felszínes, anyagias nőre vágysz, a te bajod, keress jobb melót és akkor talán találsz egy aranyásót.

2023. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

Te vagy a Jason Stathammel példálózó?


Amúgy nem, eddig két férfi volt az életemben, mindkettő gazdag, helyes, magas, nem kopasz és szálkás testű, jól megvoltunk. Azért kettő, mert az első sajnos meghalt, de a második is ilyen és nem adnék alább az igényeimből!

A ronda prolikra jellemző, hogy verik a nőiket.

2023. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
8%
6,7: erre írjatok valami konkrét példát, hogy mégis hogy viselkedett az illető, mert így most úgy jön le, hogy kb minden ronda férfi patkány.
2023. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%

#14 szerintem itt nem genetikailag előnytelen vonásokról vagy ilyesmiről van szó, hanem hogy az ember belső rondasága sajnos meglátszik kívülről. Ez megjelenhet sokféle formában, pl. igénytelenség, ápolatlanság, elhízás, primitívség is.


Ha egy férfi értelmes, intelligens, igényes, az megmutatkozik a külsején, nincs mit vitatkozni ezen. És itt nem a másfél milás öltönyről, meg Rolex óráról beszélünk. De a gyakoris incelekkel hiába vitatkozik az ember.

2023. júl. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
92%

"Sok femcel is van aki gyűlölködik a sikertelenség miatt, de nem gondol bele hogy saját magának okozza ezt az állapotot! Azzal mondjuk hogy alapfeltétel köze sorolja a diploma meglétét (voltam diplomaosztáson de nekem már nem jutott :D) vagy 700 e - 1 millió közötti fizetést mikor az országban több millió ember bére sem éri el a 350 ezer nettót."

Femcel vagyok.

Nem érdekel a diploma, és mivel én magam sem vagyok különösen intelligens, tájékozott, művelt stb., nincsenek magas elvárásaim ilyen téren (sem). DE! Ettől még nem fér bele az értelmi fogyatékosság határát súroló szint, bocsi. Legyünk kb. hasonlóak ebből a szempontból is, ez igazán nem megugorhatatlan, tekintve, hogy én is csak az átlag alsó tartományában mozgok.

Fizetés ugyanígy.

De azon például nincs mit megbánni, ha az ember olyat választana, akihez vonzódik, akivel működik a kémia. Anélkül hogy szexelnénk? Én síkosítóval, ő viagrával, jól van az úgy? Szerintem egyáltalán nincs jól, még ha kivitelezhető is.

2023. júl. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
83%

6os válaszoló vagyok.


Épp arra utáltam, amit a 15ös is kifejtett. A szépség belülről fakad, ugyebár. És amúgy mindannyian tökéletlenek vagyunk. Az a kérdés, hogyan tudunk viszonyulni a saját tökéletlenségeinkhez. Mindez kiül az arcunkra, a kisugárzásunkon is érződik. A viselkedésünkön pedig pláne.

Nem írtam, hogy minden, számomra csúnyának tartott pasi patkány viselkedésű, sajnos én többször botlottam ilyesmibe valószínűleg, mint mások.

2023. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

14 vagyok, köszi 17-es. :) Csak belegondoltam, hogy egy kisebbségi érzés pl az én esetemben még nem jelentené azt, hogy bármivel is bántanám az illetőt - tehát nekem ebből nem következik, hogy azért mert ő szebb, jobb, azért én büntetném bármivel. Lehet hogy te sem így értetted.

Frusztráló szerintem mindkét nemnél, ha azt érzi, hogy a másik jobbat érdemel, vagy hogy mások aktívan próbálkoznak nála. Ez senkinek nem esik jól, lehet kriminalizálni, hogy a féltékeny férfi/nő taszító, de ettől még nem jó érzés ezeket megélni senkinek - akár "hisztizik" akár belül gyötrődik.

2023. júl. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem itt nagyon elvesznek az emberek a reszletekben de a valosagban rengeteg pontot rugunk fel ha valóban tetszik az adott ember. Felolem mindenki azt valasztja akit akar , de lesz olyan eset amikor nem tudja majd ki pipalni a nagy reszet a kis listajanak viszont nem fog tudni parancsolni az erzelmeinek.
2023. júl. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, a kérdés jó lett volna, ha nem akartad volna beletolni a saját nézőpontodat és tényleg a válaszokra lettél volna kíváncsi, nem pedig arra, hogy igazoljanak téged.


Jövőhéten tedd fel a kérdést újra úgy, hogy a kifejtésbe csak annyit írsz, hogy "mik voltak azok a tulajdonságok amik miatt először vonzódtál hozzá, de később úgy ítélted meg, hogy kerülendő?"


És akkor majd lehet szépen arányt állítani, hogy hányan csalódtak a chadjeidben és hányan a szinten aluliban.

De irányított kérdéstől ne várj használható eredményt.

2023. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
11%

Korunk egyik rákfenéje ez kérdező.

A nők miatt lesznek felárvák a születendő gyerekek.

2023. júl. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!