Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik megbántá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik megbánták hogy korábban milyen kritériumok alapján választottak párt?

Figyelt kérdés

Pl csak a magas, jóképű, trendiskedő/nagykepű, sportos , milliomos szülőkkel megáldott emberekkel ismerkedtek szándékosan csak! Aztán jött a feketeleves?


Csak azért kérdezem mert nem jobb lenne sokaknak ha inkább a személyiség alapján keresnék a partnert? Sok femcel is van aki gyűlölködik a sikertelenség miatt, de nem gondol bele hogy saját magának okozza ezt az állapotot! Azzal mondjuk hogy alapfeltétel köze sorolja a diploma meglétét (voltam diplomaosztáson de nekem már nem jutott :D) vagy 700 e - 1 millió közötti fizetést mikor az országban több millió ember bére sem éri el a 350 ezer nettót.


2023. júl. 9. 09:25
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
96%
Az én volt férjem se nem huh de jóképű se nem milliomos. Megis miutan szultem neki elkezdett verni. Szoval szerintem ez nem ezektol fugg
2023. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%
Nem, pont inkább azt bántam meg, hogy párszor lejjebb adtam az igényekből.
2023. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

#1


Ismerek olyan fiatal lányokat akik szerint híres színészek (akikért nők millió rajonganak) is szerintük rondák. Szóval az hogy férjedet nem tartod kiemelkedően jóképűnek az semmit nem igazol. Kérdezd meg róla a szomszédban a nőket… 😂

2023. júl. 9. 09:34
 4/36 anonim ***** válasza:
93%

Egy pénzes pali ugyanúgy megoli a feleségét ha bolond, mint a csóró.

A pénzéhes nők többsége soha nem bánja meg, hogy a pénzt választotta, mert imádja, nincs bennük olyasmi, hogy erkölcs, hol élsz te?

Biztos vannak kivételek, akik fejbe vágják magukat, mert buták voltak, de már késő.

Ezt amugy fordítsd is meg:

"A férfiak mikor veszik észre, hogy nem minden a jó külső?"

Hiszen a férfiak többsége csak a külsőt nézi, egyáltalán nem érdekli, hogy milyen emberről van szó épp ezért a jó külső és a pénzéhesség is kézben járnak.

2023. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
95%
Személyiség sajnos kevés a kapcsolathoz, ha nem vonzodsz hozzá és nem kívánod vele a szexet, megette a fene. Közös jövőkép hasonlóan fontos.
2023. júl. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalat, hogy aki túl jónak gondol engem magához (jelentsen ez bármit is, én nem vagyok elszállva magamtól), általában azok viselkedtek a legpatkányabb módon velem, és volt, aki be is vallotta, hogy a kissebbségi komplexusa miatt tette.
2023. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
#6 így van, ezért írtam én is, hogy csak azt bántam meg, mikor szintem alatt választottam. Legyen szó akár külsőről, anyagi helyzetről vagy bármiről. Pont ezek voltak a legnagyobb csalódások.
2023. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%
Szóval megállapítható, hogy az incelek többsége is önsorsrontásra van "programozva", mivel általában pont az alacsony önbecsülésük mérgezi meg a kapcsolataikat, szab gátat a boldogságuknak. Önfejlesztés helyett pedig csak a rinya megy.
2023. júl. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%
#8 persze, nem tesznek sokat a kapcsolatba, mert úgy vannak vele, hogy sokáig úgysem tudják megtartani a nőt, féltékenykednek, kontrollálnak, próbálják lerombolni az önbizalmad stb.
2023. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább azt bánom hogy csomó valakinek anno adtam esélyt akikkel ma már szóba nem állnék.
2023. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!