Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomas/egyetmista csajok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomas/egyetmista csajok ti mennyire várjatok el, hogy a pasi is diplomas legyen?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha diploma nélkül sikeres és van egy jónak mondható egzisztenciája?
2023. júl. 8. 08:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
56%
2# Diplomával észt sajnos nem kapsz, de ha nincs diplomád és ügyes vállalkozóvá tudsz válni, na, azt csináld utána. Ha tudod...
2023. júl. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
88%

10

Hagyjuk már... Azokban a családokban, ahol a lányt támogatják a továbbtanulásban, ott a fiút is. (Ha egyformán értelmesek.)

2023. júl. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
3%
Nekem a covid időszak tanulsága az, hogy tökmindegy van e diplomája, rettenetesen sok a duplanullás a diplomás végzettségű emberek között. Nekem most már az a fontos, hogy "rendszerbirka végzettsége" az ne legyen!
2023. júl. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem fontos a diploma, mert az a tapasztalatom, hogy több témám van egyetemista/diplomás férfiakkal és jobban kijövök a hasonlóan intellektuális beállítottságú férfiakkal.
2023. júl. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
1. És a pannon egyetem is felejtős szerinted? Én most végeztem ott mérnökinformatikus szakon.
2023. júl. 8. 13:03
 16/18 anonim ***** válasza:
44%

Alap, hogy legyen egy JÓ diplomája, anélkül szóba sem állok senkivel. 24 éves pasim most végzett mérnök MSc-n a BME-n, de már két éve gyakornok egy budapesti cégnél, ahol most lett főállású junior mérnök, havi nettó 500 ezerért.

Én az ilyet szeretem, fiatal, helyes, szorgalmas, igényes.


42, nő

2023. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
43%

Agysebèsz vagyok, a fèrjem utcaseprű.

20 éve együtt vagyunk ìgy is :)

2023. júl. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
9%
Komunikációt végeztem, a blikk rúzsba is írták h egy ijen művelt nőnek topp pasijár.
2023. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!