Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Diplomas/egyetmista csajok ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Diplomas/egyetmista csajok ti mennyire várjatok el, hogy a pasi is diplomas legyen?

Figyelt kérdés
Vagy elég ha diploma nélkül sikeres és van egy jónak mondható egzisztenciája?
2023. júl. 8. 08:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%

A diploma sem mindegy azért.

Épp most láttam tinderen egy csajt aki azt írta, hogy BGE, METU, MILTON-os srácok kizárva

2023. júl. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
5%
Diploma nélküli pasi? Pffff... És ha elmegy a kis corvinusos barinőkkel bulizni, és rákérdeznek, hogy az új pasinak mi a végzettsége, akkor mondja azt, hogy a Józsi vállalkozó? Égesse be magát egy csaj, mert a pasikának büdös volt megszerezni egy alap műveltséget?
2023. júl. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem a papíron áll vagy bukik a dolog, de elvárom, hogy a pasimnak (hozzám hasonlóan) magas életszínvonala és olyan munkahelye legyen, ami szellemi kihívást jelent számára, és adott a folyamatos fejlődés, előrelépés lehetősége. Ha ezt valaki diploma nélkül is elére, akkor oké. Nem láttam rá sok példát, de ha van ilyen, akkor nem zárkónéz el az ismerkedéstől.
2023. júl. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a tudás, a tanulás értéket képvisel az életemben. És a hasonló értékrend fontos. A páromnak három diplomája van, több nyelven beszél és mindig tanul valamit, általános műveltsége órialási, ezért (is) tudok rá felnézni. Jövedelme nem több, mint egy jó szakmunkásé, sőt... De nem is ez számít, hanem az, hogy meg tudjon élni. Szóval nekem nem az egzisztencia miatt lényeges a diploma, hanem mert az intelligencia, a műveltség, a tanulási motiváció az, ami számít.
2023. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sem a pénz miatt fontos a diploma. Páromnak ugyanaz a végzettsége mint nekem, nem keresünk sokat, mert kulturális területen elég alacsonyak a bérek.

Sokkal inkább a tudás és a közös érdeklődés miatt fontos a diploma, hogy a másikkal meglegyen a közös alap, hasonló világnézet, meg akár nem mellesleg segíteni és támogatni tud. Emiatt igazából a diploma típusa sem feltétlenül mindegy nekem. Leginkább a hasonló területen végzettekkel jövök ki. Párom nekem szellemi partner és ez számomra sokkal többet jelent, mint a milliós fizetés.

2023. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem várom el a diplomát, de azt igen, hogy jó életszínvonalon éljen, normális, biztos munkája, szakmája, tudása legyen élhető időbeosztással, akinek nem kell a kardjába dőlnie, ha megszűnik a munkahelye, mert könnyedén talál másikat, művelt legyen, olvasson, szeressen kulturális programokra járni, és igenis tanuljon, fejlessze magát folyamatosan. Ha ezt hozza valaki diploma nélkül, nekem megfelel. Ha valaki ezt nem hozza, akkor diplomával SEM felel meg.
2023. júl. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Ha nincs diplomad, akkor miert a diplomas csajokat hajkuraszod? Persze ertheto, ferfikent sokan a szeo es okos not keresik egyben. De a noknek ez nem jar viszont, hogy te is okos legyel? Ki akarsz tunni ferfikent a szurke kozegbol? Csinalj meg egy diplomat es maris a felso 20-30%-ba tartozol. Menj el edzeni, az emberek 95%-a egyetlen huzodszkodast sem bir megcsinalni. Tanulj nyelvet, epita karriert. Ezek mind tudatos eletvitelt takarnak a nok szeretik a sajat sorsukat befolyasolni keoes ferfiakat. A sodrodo trogereket meg messzirol kerulik, arrol is lesz mar tapasztalatuk a korai 20-as eveikbol, meg fogjak latni a kontrasztot a fejlodesre nyitott es zart ferfiak kozott. Az elobbi hianycikk, a masikkal dunat lehetne rekeszteni.
2023. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Azért a diploma sem mindegy, hogy milyen. Inkább legyen neki valami corvinusos, csak tudja feltalálni magát az életben és pénzt csinálni (vállalkozással vagy akármivel), minthogy doktorizzon egyiptomi tanulmányokból aztán egy utcaseprőjével vetekedjen a fizetése. Az élethez nem elég lexikális tudás, bár becsülöm érte, de az az igazán okos, aki feltalálja magát akár diploma nélkül is. Elvégre is a gyerekek jólétéhez kelleni fog pénz és nem alapítanék olyannal családot, akivel ez esélytelen lenne.
2023. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Ha amúgy megfelel mindegy.
2023. júl. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%

"Ha nincs diplomad, akkor miert a diplomas csajokat hajkuraszod?"

Mert diplomás csajból sokkal több van lassan, így óhatatlanul nagyobb eséllyel fut bele egy nem diplomás pasas egy diplomázott csajba. És nem, nem azért, mert a férfiak lustábbak vagy kulturálatlanabbak lennének.


A férfiakat hamarabb hajtják el, hogy "jó lesz neked egy jó kis szakma, menj el villanyszerelőnek/technikusnak/cnc esztergályosnak, biztos meló, meg tudsz élni, el tudod tartani a családod". A nők esetében ez nem játszik, így hajlamosabb elnézni a társadalom vagy a család, hogy a csaj 25 éves koráig tol egy tanító vagy kommunikáció képzést.

2023. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!